• Ergenlik döneminde nasıl beslenmeliyiz?
    17 Kasım 2017

    Ergenlik döneminde nasıl beslenmeliyiz?

    Çağımızın en büyük sorunlarından olan hareketsizlik ve obeziteye karşı ...

    Daha Fazla...

  • İnsan hakları ihlallerine ayna tuttuk
    17 Kasım 2017

    İnsan hakları ihlallerine ayna tuttuk

    Sonuçlarının yol açtığı gelişmelerle 21. yüzyılı şekillendiren 2. Dünya Sav

    Daha Fazla...

  • Minti ile Almancamızı pekiştirdik
    16 Kasım 2017

    Minti ile Almancamızı pekiştirdik

    İlkokul öğrencilerimiz Almanca dil bilgilerini oyunla pekiştirdi. Her haft

    Daha Fazla...

  • İlkokul öğrencilerimiz Yazar Ülker Kurtcan’la buluştu
    16 Kasım 2017

    İlkokul öğrencilerimiz Yazar Ülker Kurtcan’la buluştu

    İlkokul öğrencilerimizin kitap okuma alışkanlıklarını pekiştirmek için...

    Daha Fazla...

  • Tarih
  • Çorba
  • Ana Yemek
  • Yardımcı Yemek
  • Alternatif
  • Meyve / Tatlı
  • Salata/Yoğurt
  • Toplam Cal
  • 20 Kasım 2017
    Pazartesi
  • OSMANLI ÇORBA
  • ETLİ BEZELYE
  • BULGUR PİLAVI
  • SULU PATATES
  • MEYVE
  • YOĞURT,SALATA
  • 1316
  • 21 Kasım 2017
    Salı
  • MERCİMEK ÇORBA
  • TAVUKLU ELBASAN TAVA
  • PİLAV
  • Z.Y.FASULYE
  • REVANİ
  • SALATA,YOĞURT
  • 1623
  • 22 Kasım 2017
    Çarşamba
  • KR.SEBZE ÇORBA
  • PÜRELİ ROSTO KÖFTE
  • SPAGETTİ
  • Z.Y.KEREVİZ
  • MEYVE
  • SALATA,YOĞURT
  • 1416
  • 23 Kasım 2017
    Perşembe
  • TARHANA ÇORBA
  • KIYMALI KABAK GRATEN
  • TALAŞ BÖREĞİ
  • YEŞİL MERCİMEK
  • KOMPOSTO
  • SALATA,YOĞURT
  • 1453
  • 24 Kasım 2017
    Cuma
  • YAYLA ÇORBA
  • SUCUKLU KURU FASULYE
  • BULGUR PİLAVI
  • TÜRLÜ
  • SÜTLÜ İRMİK
  • CACIK,SALATA
  • 1628
Yemek Listesi Devamı...
  • Tarih
  • Kahvaltı
  • İkindi
  • Toplam Cal
  • 20 Kasım 2017
    Pazartesi
  • SÜT, AÇMA, TAHİN PEKMEZ, ZEYTİN ,KAŞAR, KURU ÜZÜM
  • SUPANGLE
  • 640
  • 21 Kasım 2017
    Salı
  • IHLAMUR, HAŞLANMIŞ YUMURTA, KALEM BÖREK, ZEYTİN, REÇEL
  • PİZZA, AYRAN
  • 770
  • 22 Kasım 2017
    Çarşamba
  • SÜT, DEREOTLU POĞAÇA, ZEYTİN, BAL, CEVİZ
  • DAMLA ÇİKOLATALI MUFFİN, PORTAKAL SUYU
  • 670
  • 23 Kasım 2017
    Perşembe
  • IHLAMUR, OMLET, PEYNİR, ZEYTİN, REÇEL ,KURU ÜZÜM
  • MANTAR KURABİYE, SÜT
  • 670
  • 24 Kasım 2017
    Cuma
  • SÜT, KAŞARLI EKMEK, ZEYTİN, REÇEL ,KURU KAYISI
  • MEYVE, PETİBÖR BİSKÜVİ
  • 600
Yemek Listesi Devamı...
2 Ocak 2018
Öğrenmenin Yolları

Yer ve Saat

Derslikler 1 Hafta

Uygulayıcı

PDR Birimi

Kime Uygulanacağı

3. Sınıf Öğrencileri
4 Ocak 2018
8. Sınıflar Bowling Etkinliği

Yer ve Saat

Hilton Oteli 12.00 - 16.30

Uygulayıcı

Okul Yönetimi

Kime Uygulanacağı

8.Sınıf Öğrencileri
5 Ocak 2018
9.Sınıf Debate

Yer ve Saat

Yüksel Eraslan Kültür Merkezi 15.00 - 15.40

Uygulayıcı

Yabancı Diller Bölümü

Kime Uygulanacağı

Lise Öğrencileri
8 Ocak 2018
Resim ve Seramik Kulüp Öğrencileri Karma Resim Sergisi

Yer ve Saat

Konuk Salonu 12 gün

Uygulayıcı

Görsel Sanatlar Bölümü

Kime Uygulanacağı

İlkokul - Ortaokul Öğrencileri
10 Ocak 2018
3. Sınıflar Spelling Bee

Yer ve Saat

Konferans Salonu 10.10 - 11.40

Uygulayıcı

Yabancı Diller Bölümü

Kime Uygulanacağı

3. Sınıf öğrencileri
10 Ocak 2018
4. Sınıflar Spelling Bee

Yer ve Saat

Konferans Salonu 12.30 - 14.00

Uygulayıcı

Yabancı Diller Bölümü

Kime Uygulanacağı

4. Sınıf öğrencileri
10 Ocak 2018
5. Sınıflar Spelling Bee

Yer ve Saat

Konferans Salonu 14.10 - 15.40

Uygulayıcı

Yabancı Diller Bölümü

Kime Uygulanacağı

5. Sınıf öğrencileri
10 Ocak 2018
6. Sınıflar Bowling Etkinliği

Yer ve Saat

Hilton Oteli 12.00 - 16.30

Uygulayıcı

PDR Birimi Okul Yönetimi

Kime Uygulanacağı

6. Sınıf Öğrencileri
10 Ocak 2018
Zaman Yönetimi

Yer ve Saat

Konferans Salonu 11.00 - 11.40

Uygulayıcı

PDR Birimi

Kime Uygulanacağı

8. Sınıf Öğrencileri
10 Ocak 2018
Ana - Baba Okulu

Yer ve Saat

Konferans Salonu 15.30 - 17.00

Uygulayıcı

PDR Birimi

Kime Uygulanacağı

Tüm Veliler
11 Ocak 2018
7. Sınıflar Bowling Etkinliği

Yer ve Saat

Hilton Oteli 12.00 - 16.30

Uygulayıcı

PDR Birimi Okul Yönetimi

Kime Uygulanacağı

7.Sınıf Öğrencileri
12 Ocak 2018
Lise Münazara Kulubü Gösteri Maçı

Yer ve Saat

Yüksel Eraslan Kültür Merkezi 15.50 - 17.00

Uygulayıcı

Türkçe Bölümü

Kime Uygulanacağı

Lise
15 Ocak 2018
Lise öğrencileri Karma Resim Sergisi

Yer ve Saat

Lise Binası 23 gün

Uygulayıcı

Görsel Sanatlar Bölümü

Kime Uygulanacağı

Lise Öğrencileri
17 Ocak 2018
7. Sınıflar Arası Zeka Oyunları Yarışması

Yer ve Saat

Konferans Salonu 13.30 - 15.40

Uygulayıcı

Matematik Bölümü

Kime Uygulanacağı

7. Sınıf Öğrencileri
17 Ocak 2018
Türk Halk Müziği Gecesi

Yer ve Saat

Yüksel Eraslan Kültür Merkezi 14.00 17.30

Uygulayıcı

Müzik Bölümü

Kime Uygulanacağı

Özel Ege Lisesi Eğitim Yöneticileri, Öğretmen,Veli ve Öğrencileri
18 Ocak 2018
6. Sınıflar Arası Zeka Oyunları Yarışması

Yer ve Saat

Konferans Salonu 13.30 - 15.40

Uygulayıcı

Matematik Bölümü

Kime Uygulanacağı

6. Sınıf Öğrencileri
12 Şubat 2018
Teknoloji Kullanımı

Yer ve Saat

Derslikler 1 Hafta

Uygulayıcı

PDR Birimi

Kime Uygulanacağı

8. Sınıf Öğrencileri
12 Şubat 2018
Duyguların Dünyası

Yer ve Saat

Derslikler 1 Hafta

Uygulayıcı

PDR Birimi

Kime Uygulanacağı

Okul Öncesi Öğrencileri
13 Şubat 2018
Huzurevlerine Ziyaret

Yer ve Saat

Salih İşgören Huzurevi 14.00 - 16.00

Uygulayıcı

İzcilik Kulübü

Kime Uygulanacağı

İzciler
13 Şubat 2018
Portfolyo Sunumu B

Yer ve Saat

Okul Öncesi Binası 15.00 - 17.00

Uygulayıcı

Okul Öncesi Öğretmenleri

Kime Uygulanacağı

Okul Öncesi Öğrencileri
13 Şubat 2018
Okul Öncesi Almanya Etkinlikleri

Yer ve Saat

Okul Öncesi Binası 10.00

Uygulayıcı

Yabancı Diller Bölümü

Kime Uygulanacağı

Okul Öncesi Öğrencileri
14 Şubat 2018
Portfolyo Sunumu C

Yer ve Saat

Okul Öncesi Binası 15.00 - 17.00

Uygulayıcı

Okul Öncesi Öğretmenleri

Kime Uygulanacağı

Okul Öncesi Öğrencileri
15 Şubat 2018
Bowling Turnuvası

Yer ve Saat

Hilton Oteli 12.30 - 16.30

Uygulayıcı

PDR Birimi Görevli Öğretmenler

Kime Uygulanacağı

10. Sınıf Öğrencileri
15 Şubat 2018
Portfolyo Sunumu D

Yer ve Saat

Okul Öncesi Binası 15.00 - 17.00

Uygulayıcı

Okul Öncesi Öğretmenleri

Kime Uygulanacağı

Okul Öncesi Öğrencileri
16 Şubat 2018
Bowling Turnuvası

Yer ve Saat

Hilton Oteli 12.30 - 16.30

Uygulayıcı

PDR Birimi Görevli Öğretmenler

Kime Uygulanacağı

10. Sınıf Öğrencileri
16 Şubat 2018
Portfolyo Sunumu A

Yer ve Saat

Okul Öncesi Binası 15.00 - 17.00

Uygulayıcı

Okul Öncesi Öğretmenleri

Kime Uygulanacağı

Okul Öncesi Öğrencileri
17 Şubat 2018
12. Sınıflar Veli Toplantısı

Yer ve Saat

Derslikler 09.30 - 17.00

Uygulayıcı

Sınıf -Şube Öğretmenleri

Kime Uygulanacağı

Veliler
17 Şubat 2018
Özel Ege Lisesi 17. "Günaydın Edebiyat" Öykü, Şiir ve Masal Yazma Yarışması Seçici Kurulu Toplantısı

Yer ve Saat

Toplantı Salonu 09.30 - 17.00

Uygulayıcı

Türkçe Bölümü

Kime Uygulanacağı

Seçici Kurul
19 Şubat 2018
Eğlenceli Pratik Matematik

Yer ve Saat

Lise Kantini 08.30 - 16.30

Uygulayıcı

4. Sınıflar Zümresi

Kime Uygulanacağı

4. Sınıf Öğrencileri
19 Şubat 2018
Kişisel Sınırlarımız

Yer ve Saat

Derslikler 1 Hafta

Uygulayıcı

PDR Birimi

Kime Uygulanacağı

1. Sınıf Öğrencileri
21 Şubat 2018
9.Sınıf Debate

Yer ve Saat

Yüksel Eraslan Kültür Merkezi 15.00 - 15.40

Uygulayıcı

Yabancı Diller Bölümü

Kime Uygulanacağı

Lise Öğrencileri
22 Şubat 2018
Sivil Savunma Semineri

Yer ve Saat

Konferans Salonu 15.00 - 15.40

Uygulayıcı

Sivil Savunma Kulübü

Kime Uygulanacağı

7. Sınıf Öğrencileri
23 Şubat 2018
4. ve 5. Sınıflar Arası Fen Proje Yarışması

Yer ve Saat

Lise Kafeterya 12.30 - 15.40

Uygulayıcı

Fen Bölümü-Bilim Kurulu

Kime Uygulanacağı

4. ve 5. Sınıf Öğrencileri
24 Şubat 2018
Okul Öncesi Çalıştayı

Yer ve Saat

Özel Ege Lisesi Yarım gün

Uygulayıcı

Özel Ege İlkokulu

Kime Uygulanacağı

Okul Öncesi Öğretmenleri
26 Şubat 2018
Büyüyoruz

Yer ve Saat

Derslikler 1 Hafta

Uygulayıcı

PDR Birimi

Kime Uygulanacağı

4. Sınıf Öğrencileri
26 Şubat 2018
Bowling Turnuvası

Yer ve Saat

Hilton Oteli 12.30 - 16.30

Uygulayıcı

PDR Birimi Görevli Öğretmenler

Kime Uygulanacağı

12. Sınıf Öğrencileri
26 Şubat 2018
YGS'ye Doğru

Yer ve Saat

Derslikler Tüm Hafta

Uygulayıcı

PDR Birimi

Kime Uygulanacağı

12. Sınıf Öğrencileri
1 Mart 2018
Okul Öncesi Fransa Etkinlikleri

Yer ve Saat

Okul Öncesi Binası 10.00

Uygulayıcı

Yabancı Diller Bölümü

Kime Uygulanacağı

Okul Öncesi Öğrencileri
1 Mart 2018
AFAT Doğal Afet Semineri

Yer ve Saat

Konferans Salonu 14.10 - 15.40

Uygulayıcı

Sosyal Bilimler Bölümü- Sivil Savunma Kulübü

Kime Uygulanacağı

10. Sınıf Öğrencileri
1 Mart 2018
My Fair Lady İngilizce Tiyatro Oyunu

Yer ve Saat

Yüksel Eraslan Kültür Merkezi 15.00 - 16.00

Uygulayıcı

Yabancı Diller Bölümü

Kime Uygulanacağı

9., 10., 11. Sınıf Öğrencileri
1 Mart 2018
Özel Ege Lisesi Okullar Arası 20. "Matematik Yarışması" Jüri Toplantısı

Yer ve Saat

Öğretmenler Odası 17.00 - 18.00

Uygulayıcı

Matematik Bölümü

Kime Uygulanacağı

Jüri Üyeleri
2 Mart 2018
Işıklı Tiyatro Gösterisi

Yer ve Saat

Yüksel Eraslan Kültür Merkezi 13.30

Uygulayıcı

Sınıf Öğretmenleri

Kime Uygulanacağı

Okul Öncesi, 1., 2., 3.ve 4. Sınıf Öğrencileri
2 Mart 2018
Okul Öncesi Söyleşisi

Yer ve Saat

Konferans Salonu 15.30 - 17.00

Uygulayıcı

PDR Birimi

Kime Uygulanacağı

Okul Öncesi Velileri
3 Mart 2018
Özel Ege Lisesi Okullar Arası 20. "Matematik Yarışması" Jüri Toplantısı

Yer ve Saat

Öğretmenler Odası Tam Gün

Uygulayıcı

Matematik Bölümü

Kime Uygulanacağı

Jüri Üyeleri
4 Mart 2018
Özel Ege Lisesi Okullar Arası 20. "Matematik Yarışması"

Yer ve Saat

Lise Binası 11.00

Uygulayıcı

Matematik Bölümü

Kime Uygulanacağı

Katılımcı Okullar
5 Mart 2018
5. Sınıflar Quiz Show

Yer ve Saat

Yüksel Eraslan Kültür Merkezi 14.10 - 15.40

Uygulayıcı

Yabancı Diller Bölümü

Kime Uygulanacağı

5. Sınıf öğrencileri
5 Mart 2018
Gelişim Dönem Özellikleri

Yer ve Saat

Derslikler 1 Hafta

Uygulayıcı

PDR Birimi

Kime Uygulanacağı

6. Sınıf Öğrencileri
5 Mart 2018
Kişisel Sınırlarımız

Yer ve Saat

Derslikler 1 Hafta

Uygulayıcı

PDR Birimi

Kime Uygulanacağı

3. Sınıf Öğrencileri
5 Mart 2018
Kişisel Sınırlarımız

Yer ve Saat

Derslikler 1 Hafta

Uygulayıcı

PDR Birimi

Kime Uygulanacağı

2. Sınıf Öğrencileri
8 Mart 2018
2. Dönem Müzik Günleri

Yer ve Saat

İlköğretim Konuk Salonu 12.40 - 13.00

Uygulayıcı

Müzik Bölümü

Kime Uygulanacağı

Tüm Öğrenciler
9 Mart 2018
Özel Ege Lisesi Okullar Arası 20. "Matematik Yarışması" Ödül Töreni

Yer ve Saat

Yüksel Eraslan Kültür Merkezi 15.15 - 16.45

Uygulayıcı

Matematik Bölümü

Kime Uygulanacağı

Dereceye Giren Okullar
10 Mart 2018
SAT Sınavları

Yer ve Saat

Lise Binası 07.00 - 13.30

Uygulayıcı

Özel Ege Lisesi

Kime Uygulanacağı

Katılımcı Öğrenciler
12 Mart 2018
'Çanakkale'yi Yaşarken' Konulu Resim Sergisi

Yer ve Saat

Yüksel Eraslan Kültür Merkezi 11 gün

Uygulayıcı

Görsel Sanatlar Bölümü

Kime Uygulanacağı

İlkokul - Ortaokul Öğrencileri
12 Mart 2018
5. Çocuk Belgeselciliği Sunum ve Sergisi

Yer ve Saat

İlköğretim Konuk Salonu 1 Hafta

Uygulayıcı

Okul Öncesi Öğretmenleri

Kime Uygulanacağı

Okul Öncesi Öğrencileri
12 Mart 2018
Tarih Söyleşisi

Yer ve Saat

Yüksel Eraslan Kültür Merkezi 13.20 - 14.00

Uygulayıcı

Sosyal Bilimler Bölümü

Kime Uygulanacağı

Lise Öğrencileri
12 Mart 2018
12 Mart İstiklal Marşı'nın Kabulü

Yer ve Saat

Konferans Salonu 15.40 - 15.40

Uygulayıcı

Sosyal Bilimler Bölümü

Kime Uygulanacağı

7. Sınıf Öğrencileri
12 Mart 2018
Zaman Yönetimi

Yer ve Saat

Konferans Salonu 11.00 - 11.40

Uygulayıcı

PDR Birimi

Kime Uygulanacağı

8. Sınıf Öğrencileri
12 Mart 2018
Gelişim Dönem Özellikleri

Yer ve Saat

Derslikler 1 Hafta

Uygulayıcı

PDR Birimi

Kime Uygulanacağı

5. Sınıf Öğrencileri
14 Mart 2018
3. Ortak Sınav

Yer ve Saat

Derslikler 09.20 - 11.20

Uygulayıcı

Bölüm ve Zümreler

Kime Uygulanacağı

4-8.Sınıf Öğrencileri, Lise Öğrencileri
14 Mart 2018
14 Mart Dünya Pi Günü

Yer ve Saat

Konferans Salonu 13.20 - 15.40

Uygulayıcı

Matematik Bölümü

Kime Uygulanacağı

7. Sınıf Öğrencileri
15 Mart 2018
4. Sınıflar Quiz Show

Yer ve Saat

Yüksel Eraslan Kültür Merkezi 14.10 - 15.40

Uygulayıcı

Yabancı Diller Bölümü

Kime Uygulanacağı

4. Sınıf Öğrencileri
15 Mart 2018
Sınav Sistemi (YGS-LYS)

Yer ve Saat

Konferans Salonu 15.10 - 15.50

Uygulayıcı

PDR Birimi

Kime Uygulanacağı

11. Sınıf Öğrencileri
16 Mart 2018
18 Mart Çanakkale Şehitlerini Anma Günü (1. oturum)

Yer ve Saat

Yüksel Eraslan Kültür Merkezi 09.30 - 10.10

Uygulayıcı

Sosyal Bilimler Bölümü

Kime Uygulanacağı

4., 5., 6. ve 7. Sınıf Öğrencileri
16 Mart 2018
18 Mart Çanakkale Şehitlerini Anma Günü (2. oturum)

Yer ve Saat

Yüksel Eraslan Kültür Merkezi 14:20 - 15:00

Uygulayıcı

Sosyal Bilimler Bölümü

Kime Uygulanacağı

8.,9.,10. ve 11. Sınıf Öğrencileri
17 Mart 2018
Okul Öncesi Bilim Şenliği

Yer ve Saat

Özel Ege Lisesi Yarım gün

Uygulayıcı

Okul Öncesi Öğretmenleri

Kime Uygulanacağı

Okul Öncesi Öğrencileri
17 Mart 2018
10. Sınıflar Veli Toplantısı

Yer ve Saat

Derslikler 09.30 - 17.00

Uygulayıcı

Sınıf -Şube Öğretmenleri

Kime Uygulanacağı

Veliler
19 Mart 2018
"Üniversite Günü" Lise Karma Resim Sergisi

Yer ve Saat

Lise Binası 15 gün

Uygulayıcı

Görsel Sanatlar Bölümü

Kime Uygulanacağı

Lise Öğrencileri
19 Mart 2018
İzmir Devlet Klasik Türk Müziği Korosu İstiklal Marşı ve Çanakkale Haftası Eğitim Konseri

Yer ve Saat

Yüksel Eraslan Kültür Merkezi 14.10 - 14.50

Uygulayıcı

Müzik Bölümü

Kime Uygulanacağı

Lise Öğrencileri
19 Mart 2018
Zaman Yönetimi

Yer ve Saat

Derslikler 1 Hafta

Uygulayıcı

PDR Birimi

Kime Uygulanacağı

7. Sınıf Öğrencileri
20 Mart 2018
Ulusal Egemenlik Çocuk Bayramı Kutlamaları (Basketbol Voleybol Atletizm Yüzme Masa Tenisi Müsabakaları)

Yer ve Saat

Spor Tesisleri 3 Hafta

Uygulayıcı

Beden Eğitimi Bölümü

Kime Uygulanacağı

4., 5., 6., 7. ve 8. Sınıf Öğrencileri
21 Mart 2018
Özel Ege Lisesi 17. "Günaydın Edebiyat" Öykü, Şiir ve Masal Yazma Yarışması Ödül Töreni

Yer ve Saat

Yüksel Eraslan Kültür Merkezi 14.20 - 15.40

Uygulayıcı

Türkçe Bölümü

Kime Uygulanacağı

Yarışmacı Okullar
24 Mart 2018
Okul Giriş Sınavı

Yer ve Saat

Derslikler 10.00

Uygulayıcı

Eğitim Yöneticileri

Kime Uygulanacağı

Öğrenciler
26 Mart 2018
Ana Sınıfı A- D Veli Toplantısı

Yer ve Saat

Derslikler 17.15

Uygulayıcı

Sınıf -Şube Öğretmenleri

Kime Uygulanacağı

Veliler
27 Mart 2018
Ana Sınıfı B Veli Toplantısı

Yer ve Saat

Derslikler 17.15

Uygulayıcı

Sınıf -Şube Öğretmenleri

Kime Uygulanacağı

Veliler
28 Mart 2018
Ana Sınıfı C Veli Toplantısı

Yer ve Saat

Derslikler 17.15

Uygulayıcı

Sınıf -Şube Öğretmenleri

Kime Uygulanacağı

Veliler
29 Mart 2018
1A Sınıfı Veli Toplantısı

Yer ve Saat

Derslikler 17.15

Uygulayıcı

Sınıf -Şube Öğretmenleri

Kime Uygulanacağı

Veliler
30 Mart 2018
Üniversite Günü

Yer ve Saat

Lise Bina Tüm Gün

Uygulayıcı

PDR Birimi - Okul Yönetimi - Üniversiteler

Kime Uygulanacağı

Tüm Öğrenci ve Veliler
31 Mart 2018
2., 3., 4., 5., 6. ve 7. Sınıflar Veli Toplantısı

Yer ve Saat

Derslikler 09.30 - 17.00

Uygulayıcı

Sınıf -Şube Öğretmenleri

Kime Uygulanacağı

Veliler
31 Mart 2018
11. Sınıflar Veli Toplantısı

Yer ve Saat

Derslikler 09.30 - 17.00

Uygulayıcı

Sınıf -Şube Öğretmenleri

Kime Uygulanacağı

Veliler
2 Nisan 2018
1/B Sınıfı Veli Toplantısı

Yer ve Saat

Derslikler 17.15

Uygulayıcı

Sınıf -Şube Öğretmenleri

Kime Uygulanacağı

Veliler
3 Nisan 2018
1/C Sınıfı Veli Toplantısı

Yer ve Saat

Derslikler 17.15

Uygulayıcı

Sınıf -Şube Öğretmenleri

Kime Uygulanacağı

Veliler
3 Nisan 2018
8/A ve 8/E Sınıfı Veli Toplantısı

Yer ve Saat

Derslikler 17.15

Uygulayıcı

Sınıf -Şube Öğretmenleri

Kime Uygulanacağı

Veliler
4 Nisan 2018
Felsefe Söyleşisi

Yer ve Saat

Lise Binası Konuk Salonu 12.45 - 13.20

Uygulayıcı

Sosyal Bilimler Bölümü

Kime Uygulanacağı

Lise Öğrencileri
4 Nisan 2018
8/B ve 8/D Sınıfı Veli Toplantısı

Yer ve Saat

Derslikler 17.15

Uygulayıcı

Sınıf -Şube Öğretmenleri

Kime Uygulanacağı

Veliler
4 Nisan 2018
Almanca ve Fransızca Sinema Etkinliği

Yer ve Saat

Konferans Salonu Yüksel Eraslan Kültür Merkezi 15.50 - 17.00

Uygulayıcı

Yabancı Diller Bölümü

Kime Uygulanacağı

5. ve 6. Sınıf Öğrencileri
5 Nisan 2018
8/C Sınıfı Veli Toplantısı

Yer ve Saat

Derslikler 17.15

Uygulayıcı

Sınıf -Şube Öğretmenleri

Kime Uygulanacağı

Veliler
5 Nisan 2018
Almanca ve Fransızca Sinema Etkinliği

Yer ve Saat

Konferans Salonu Yüksel Eraslan Kültür Merkezi 15.50 - 17.00

Uygulayıcı

Yabancı Diller Bölümü

Kime Uygulanacağı

7. Sınıf Öğrencileri
5 Nisan 2018
7. Yüzme Şenliği

Yer ve Saat

Spor Salonu Yüzme Havuzu Yarım Gün

Uygulayıcı

Beden Eğitimi Bölümü

Kime Uygulanacağı

Yüzme Takımı ve Katılımcı Okullar
6 Nisan 2018
Canlılar Dünyası

Yer ve Saat

Ege Üniversitesi Ziraat Fakültesi Botanik Bahçesi 09.30 - 12.00

Uygulayıcı

3. Sınıflar Zümresi

Kime Uygulanacağı

3. Sınıf Öğrencileri
7 Nisan 2018
Eraslan Vakfı 2. Türkiye Liseler Arası Münazara Turnuvası

Yer ve Saat

E Blok- Konferans Salonu - Yüksel Eraslan Kültür Merkezi Üç gün

Uygulayıcı

Türkçe Bölümü

Kime Uygulanacağı

8. Sınıf ve Lise Öğrencileri
7 Nisan 2018
2., 3., 4., 5., 6. ve 7. Sınıflar Veli Toplantısı

Yer ve Saat

Derslikler 09.30 - 17.00

Uygulayıcı

Sınıf -Şube Öğretmenleri

Kime Uygulanacağı

Veliler
9 Nisan 2018
Teknoloji Kullanımı

Yer ve Saat

Derslikler 1 Hafta

Uygulayıcı

PDR Birimi

Kime Uygulanacağı

5. Sınıf Öğrencileri
9 Nisan 2018
Teknoloji Kullanımı

Yer ve Saat

Derslikler 1 Hafta

Uygulayıcı

PDR Birimi

Kime Uygulanacağı

7. Sınıf Öğrencileri
10 Nisan 2018
Oyuncak Müzesi

Yer ve Saat

Konak Oyuncak Müzesi 13.00 - 15.00

Uygulayıcı

1. Sınıflar Zümresi

Kime Uygulanacağı

1. Sınıf Öğrencileri
11 Nisan 2018
1.Sınıflar İngilizce Etkinlikleri

Yer ve Saat

Derslikler 1 gün

Uygulayıcı

Yabancı Diller Bölümü

Kime Uygulanacağı

1.Sınıf Öğrencileri
11 Nisan 2018
5. ve 6. Sınıflar Scrabble (1.Tur)

Yer ve Saat

Kütüphane 15.50 - 17.00

Uygulayıcı

Yabancı Diller Bölümü

Kime Uygulanacağı

Katılımcı Öğrenciler
11 Nisan 2018
Ana - Baba Okulu

Yer ve Saat

Konferans Salonu 15.30 - 17.00

Uygulayıcı

PDR Birimi

Kime Uygulanacağı

Tüm Veliler
11 Nisan 2018
Seferihisar Gezisi

Yer ve Saat

Seferihisar Tüm Gün

Uygulayıcı

PDR Birimi Görevli Öğretmenler

Kime Uygulanacağı

9/A/B/C Şubeleri
11 Nisan 2018
Bazaar

Yer ve Saat

Okul Bahçesi 12.40 - 14.40

Uygulayıcı

Yabancı Diller Bölümü

Kime Uygulanacağı

5. Sınıf Öğrencileri
12 Nisan 2018
7. ve 8. Sınıflar Scrabble (1.Tur )

Yer ve Saat

Kütüphane 15.50 - 17.00

Uygulayıcı

Yabancı Diller Bölümü

Kime Uygulanacağı

Katılımcı Öğrenciler
12 Nisan 2018
Seferihisar Gezisi

Yer ve Saat

Seferihisar Tüm Gün

Uygulayıcı

PDR Birimi Görevli Öğretmenler

Kime Uygulanacağı

9/D/E/F Şubeleri
13 Nisan 2018
16. Fen Araştırma Projeleri Yarışması Sergisi

Yer ve Saat

Spor Salonu (D Blok) 08.30 - 16.00

Uygulayıcı

Fen Bölümü-Bilim Kurulu

Kime Uygulanacağı

Yarışmacı Konuk Öğrenci ve Öğretmenleri
13 Nisan 2018
16. Fen Araştırma Projeleri Yarışması

Yer ve Saat

Konferans Salonu 16.00 - 17.15

Uygulayıcı

Fen Bölümü-Bilim Kurulu

Kime Uygulanacağı

Yarışmacı Konuk Öğrenci ve Öğretmenleri
13 Nisan 2018
16. Fen Araştırma Projeleri Yarışması Ödül Töreni

Yer ve Saat

Yüksel Eraslan Kültür Merkezi 17.15 - 18.45

Uygulayıcı

Fen Bölümü-Bilim Kurulu

Kime Uygulanacağı

Yarışmacı Konuk Öğrenci ve Öğretmenleri
14 Nisan 2018
9. Sınıflar Veli Toplantısı

Yer ve Saat

Derslikler 09.30 - 17.00

Uygulayıcı

Sınıf -Şube Öğretmenleri

Kime Uygulanacağı

Veliler
14 Nisan 2018
Doğa ve Kültür Gezisi

Yer ve Saat

Fethiye-Köyceğiz İki gün

Uygulayıcı

Sosyal Bilimler Bölümü

Kime Uygulanacağı

8. Sınıf Öğrencileri
16 Nisan 2018
Kaygı Yönetimi

Yer ve Saat

Derslikler 1 Hafta

Uygulayıcı

PDR Birimi

Kime Uygulanacağı

8. Sınıf Öğrencileri
16 Nisan 2018
Teknoloji Kullanımı

Yer ve Saat

Derslikler 1 Hafta

Uygulayıcı

PDR Birimi

Kime Uygulanacağı

6. Sınıf Öğrencileri
16 Nisan 2018
Ben ve Diğerleri

Yer ve Saat

Derslikler 1 Hafta

Uygulayıcı

PDR Birimi

Kime Uygulanacağı

1. Sınıf Öğrencileri
18 Nisan 2018
4. Sınıflar Matematik Yarışması

Yer ve Saat

İlgili Derslikler 09.20 - 11.40

Uygulayıcı

4. Sınıflar Zümresi

Kime Uygulanacağı

4. Sınıf Öğrencileri
18 Nisan 2018
Korolar Şenliği

Yer ve Saat

Yüksel Eraslan Kültür Merkezi 13.20 - 15.40

Uygulayıcı

Müzik Bölümü

Kime Uygulanacağı

Katılımcı Okullar
18 Nisan 2018
5. ve 6. Sınıflar Scrabble (Final)

Yer ve Saat

Kütüphane 15.50 - 17.00

Uygulayıcı

Yabancı Diller Bölümü

Kime Uygulanacağı

Katılımcı Öğrenciler
19 Nisan 2018
7. ve 8. Sınıflar Scrabble (Final)

Yer ve Saat

Kütüphane 15.50 - 17.00

Uygulayıcı

Yabancı Diller Bölümü

Kime Uygulanacağı

Katılımcı Öğrenciler
20 Nisan 2018
"23 Nisan Çocuk Resimleri" Konulu Resim Sergisi

Yer ve Saat

Konuk Salonu 13 gün

Uygulayıcı

Görsel Sanatlar Bölümü

Kime Uygulanacağı

İlkokul - Ortaokul Öğrencileri
20 Nisan 2018
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı

Yer ve Saat

Okul Bahçesi 09.30 - 10.30

Uygulayıcı

Beden Eğitimi Bölümü Sınıf Öğretmenleri

Kime Uygulanacağı

Tüm Okul
24 Nisan 2018
İzmir Devlet Klasik Türk Müziği Korosu 23 Nisan Konseri

Yer ve Saat

Yüksel Eraslan Kültür Merkezi 14.10 - 14.50

Uygulayıcı

Müzik Bölümü

Kime Uygulanacağı

İlkokul Öğrencileri
24 Nisan 2018
Gençlik ve Spor Bayramı Kutlamaları, Sınıflar Arası Spor Karşılaşmaları Haftası Kutlamaları

Yer ve Saat

Spor Tesisleri 3 Hafta

Uygulayıcı

Beden Eğitimi Bölümü

Kime Uygulanacağı

Lise Öğrencileri
24 Nisan 2018
3. ve 4. Sınıflar Almanca Oyun Günü

Yer ve Saat

Okul Bahçesi 15.50 - 17.00

Uygulayıcı

Yabancı Diller Bölümü

Kime Uygulanacağı

3. ve 4.Sınıf Öğrencileri
28 Nisan 2018
20. Geleneksel Okul Şenliği

Yer ve Saat

Okul Bahçesi 16.30

Uygulayıcı

Bölüm ve Zümreler

Kime Uygulanacağı

Öğretmen, Öğrenci ve Veliler
30 Nisan 2018
Paylaşmak Güzeldir

Yer ve Saat

Derslikler 1 Hafta

Uygulayıcı

PDR Birimi

Kime Uygulanacağı

Okul Öncesi Öğrencileri
30 Nisan 2018
Öğrenme Süreci ve Beynimiz

Yer ve Saat

Derslikler 1 Hafta

Uygulayıcı

PDR Birimi

Kime Uygulanacağı

4. Sınıf Öğrencileri
2 Mayıs 2018
8. Sınıflar Arası Bilgi Yarışması

Yer ve Saat

Konferans Salonu 14.10 -14.50

Uygulayıcı

Sosyal Bilimler Bölümü

Kime Uygulanacağı

8. Sınıf Öğrencileri
2 Mayıs 2018
Lise Fransızca Tiyatro Gösterisi

Yer ve Saat

Yüksel Eraslan Kültür Merkezi 18.00

Uygulayıcı

Yabancı Diller Bölümü

Kime Uygulanacağı

Veliler
3 Mayıs 2018
Trafik Eğitim Tesisleri

Yer ve Saat

Bostanlı Trafik Eğitim Tesisleri 13.00 - 16.30

Uygulayıcı

2. Sınıflar Zümresi

Kime Uygulanacağı

2. Sınıf Öğrencileri
3 Mayıs 2018
7. Sınıflar Etkinliği

Yer ve Saat

Çiçekliköy 12.00 - 16.30

Uygulayıcı

PDR Birimi Okul Yönetimi

Kime Uygulanacağı

7. Sınıf Öğrencileri
5 Mayıs 2018
"Resim ve Seramik Öğrenci Etkinliği" Karma Resim Sergisi

Yer ve Saat

İlköğretim Konuk Salonu 7 gün

Uygulayıcı

Görsel Sanatlar Bölümü

Kime Uygulanacağı

İlkokul - Ortaokul Öğrencileri
5 Mayıs 2018
Yıl Sonu Resim, Teknoloji ve Tasarım Seramik Sergisi

Yer ve Saat

Yüksel Eraslan Kültür Merkezi 7 gün

Uygulayıcı

Görsel Sanatlar Bölümü

Kime Uygulanacağı

İlkokul - Ortaokul - Lise Öğrencileri
5 Mayıs 2018
Doğa ve Kültür Gezisi

Yer ve Saat

Eskişehir- Kütahya İki gün

Uygulayıcı

Sosyal Bilimler Bölümü

Kime Uygulanacağı

7. Sınıf Öğrencileri
5 Mayıs 2018
SAT Sınavları

Yer ve Saat

Lise Binası 07.00 - 13.30

Uygulayıcı

Özel Ege Lisesi

Kime Uygulanacağı

Katılımcı Öğrenciler
6 Mayıs 2018
Geleneksel Çocuk Oyunları Şenliği

Yer ve Saat

Bornova 10.00 - 13.00

Uygulayıcı

Okul Öncesi Öğretmenleri

Kime Uygulanacağı

Okul Öncesi Öğrencileri
6 Mayıs 2018
İl Gezisi

Yer ve Saat

İzmir 09.00 - 16.00

Uygulayıcı

4. Sınıflar Zümresi

Kime Uygulanacağı

4. Sınıf Öğrencileri
7 Mayıs 2018
4. Ortak Sınav

Yer ve Saat

Derslikler 09.20 - 11.20

Uygulayıcı

Bölüm ve Zümreler

Kime Uygulanacağı

4-8.Sınıf Öğrencileri, Lise Öğrencileri
7 Mayıs 2018
Arkadaşlık İlişkileri

Yer ve Saat

Derslikler 1 Hafta

Uygulayıcı

PDR Birimi

Kime Uygulanacağı

3. Sınıf Öğrencileri
9 Mayıs 2018
6. Sınıflar Etkinliği

Yer ve Saat

Çiçekliköy 12.00 - 16.30

Uygulayıcı

PDR Birimi Okul Yönetimi

Kime Uygulanacağı

6. Sınıf Öğrencileri
9 Mayıs 2018
Mesleki Yönelim Semineri

Yer ve Saat

Konferans Salonu 13.30 - 14.10

Uygulayıcı

PDR Birimi

Kime Uygulanacağı

9. Sınıf Öğrencileri
9 Mayıs 2018
Üniversite Tanıtım Gezisi

Yer ve Saat

Ankara 3 Gün

Uygulayıcı

PDR Birimi Görevli Öğretmenler

Kime Uygulanacağı

11. Sınıf Öğrencileri
10 Mayıs 2018
Müzikâl Hikayeler - 2

Yer ve Saat

İlköğretim Konuk Salonu 12.00 - 12.20

Uygulayıcı

Müzik Bölümü

Kime Uygulanacağı

Tüm Öğrenciler
10 Mayıs 2018
8. Sınıflar Etkinliği

Yer ve Saat

Çiçekliköy 12.00 - 16.30

Uygulayıcı

PDR Birimi Okul Yönetimi

Kime Uygulanacağı

8.Sınıf Öğrencileri
10 Mayıs 2018
Okul Öncesi Söyleşisi

Yer ve Saat

Konferans Salonu 15.30 - 17.00

Uygulayıcı

PDR Birimi

Kime Uygulanacağı

Okul Öncesi Velileri
11 Mayıs 2018
Özel Ege Lisesi Kep Giyme ve Mezuniyet Töreni

Yer ve Saat

Yüksel Eraslan Kültür Merkezi 18.00

Uygulayıcı

Mezuniyet Töreni Komitesi

Kime Uygulanacağı

12. Sınıflar, Veliler
12 Mayıs 2018
Gençlik Haftası Bisiklet Şenliği

Yer ve Saat

Karşıyaka-Bostanlı-Sasalı Tam Gün

Uygulayıcı

Beden Eğitimi Bölümü

Kime Uygulanacağı

7., 8., 9., 11. Sınıf Öğrencileri
14 Mayıs 2018
İlköğretimden Liseye Doğru

Yer ve Saat

Derslikler 1 Hafta

Uygulayıcı

PDR Birimi

Kime Uygulanacağı

8.Sınıf Öğrencileri
14 Mayıs 2018
Lise Öğrencileri Karma Resim Sergisi

Yer ve Saat

Lise Binası 12 gün

Uygulayıcı

Görsel Sanatlar Bölümü

Kime Uygulanacağı

Lise Öğrencileri
14 Mayıs 2018
Ben ve Diğerleri

Yer ve Saat

Derslikler 1 Hafta

Uygulayıcı

PDR Birimi

Kime Uygulanacağı

2. Sınıf Öğrencileri
15 Mayıs 2018
3. ve 4. Sınıflar Scrabble (1.Tur)

Yer ve Saat

Kütüphane 15.50 - 17.00

Uygulayıcı

Yabancı Diller Bölümü

Kime Uygulanacağı

Katılımcı Öğrenciler
18 Mayıs 2018
İzmir Devlet Klasik Türk Müziği Korosu 19 Mayıs Konseri

Yer ve Saat

Yüksel Eraslan Kültür Merkezi 18.30

Uygulayıcı

Müzik Bölümü

Kime Uygulanacağı

Öğretmenler, Öğrenciler, Veliler
18 Mayıs 2018
19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı

Yer ve Saat

Ön Bahçe 09.30 - 10.30

Uygulayıcı

Türkçe Bölümü- Beden Eğitimi Bölümü

Kime Uygulanacağı

Tüm Okul
21 Mayıs 2018
Mesleki Gölge

Yer ve Saat

Çalışma Sahası Tüm Gün

Uygulayıcı

PDR Birimi

Kime Uygulanacağı

9. Sınıf Öğrencileri
22 Mayıs 2018
3. ve 4. Sınıflar Scrabble (Final)

Yer ve Saat

Kütüphane 14.10 - 15.40

Uygulayıcı

Yabancı Diller Bölümü

Kime Uygulanacağı

Katılımcı Öğrenciler
23 Mayıs 2018
Yabancı Diller Gecesi

Yer ve Saat

Yüksel Eraslan Kültür Merkezi 17.30

Uygulayıcı

Yabancı Diller Bölümü

Kime Uygulanacağı

Veliler
23 Mayıs 2018
Ana - Baba Okulu

Yer ve Saat

Konferans Salonu 15.30 - 17.00

Uygulayıcı

PDR Birimi

Kime Uygulanacağı

Tüm Veliler
24 Mayıs 2018
4. Sınıflar Bilgi Yarışması

Yer ve Saat

Konferans Salonu 13.20 - 14.50

Uygulayıcı

4. Sınıflar Zümresi

Kime Uygulanacağı

4. Sınıf Öğrencileri
25 Mayıs 2018
Ortaokul Türkçe Tiyatro

Yer ve Saat

Yüksel Eraslan Kültür Merkezi 14.00 - 15.30 17.30 - 19.00

Uygulayıcı

Türkçe Bölümü

Kime Uygulanacağı

Öğrenciler ve Veliler
25 Mayıs 2018
Mesleki Gölge

Yer ve Saat

Çalışma Sahası Tüm Gün

Uygulayıcı

PDR Birimi

Kime Uygulanacağı

10. Sınıf Öğrencileri
29 Mayıs 2018
"Yıldızların Altında" Sinema Gecesi

Yer ve Saat

Okul Bahçesi 20.30

Uygulayıcı

PDR Birimi Beden Eğitimi Bölümü

Kime Uygulanacağı

Okul Öncesi, İlkokul ve Ortaokul Öğrencileri
29 Mayıs 2018
Spor Şenliği

Yer ve Saat

Spor Sarayı 2 Gün

Uygulayıcı

Beden Eğitimi Bölümü

Kime Uygulanacağı

İlköğretim ve Lise Öğrencileri
30 Mayıs 2018
Müzik ve Enstrüman Kulüp Etkinliği

Yer ve Saat

Yüksel Eraslan Kültür Merkezi 15.50 - 17.00

Uygulayıcı

Müzik Bölümü

Kime Uygulanacağı

İlkokul Kulüp Öğrencileri
30 Mayıs 2018
"Yıldızların Altında" Sinema Gecesi

Yer ve Saat

Okul Bahçesi 20.30

Uygulayıcı

PDR Birimi Beden Eğitimi Bölümü

Kime Uygulanacağı

8. Sınıf ve Lise Öğrencileri
30 Mayıs 2018
4. Sınıflar Kahvaltısı

Yer ve Saat

Okul Bahçesi 8.30 - 10.00

Uygulayıcı

4. Sınıflar Zümresi ve PDR Birimi

Kime Uygulanacağı

4. Sınıf Öğrencileri
31 Mayıs 2018
Lise Türkçe Tiyatro

Yer ve Saat

Yüksel Eraslan Kültür Merkezi 14.00 - 15.30 17.30 - 19.00

Uygulayıcı

Türkçe Bölümü

Kime Uygulanacağı

Öğrenciler ve Veliler
31 Mayıs 2018
Müzik ve Enstrüman Kulüp Etkinliği

Yer ve Saat

Yüksel Eraslan Kültür Merkezi 15.50 - 17.00

Uygulayıcı

Müzik Bölümü

Kime Uygulanacağı

Ortaokul Kulüp öğrencileri
31 Mayıs 2018
5. Sınıflar Kahvaltısı

Yer ve Saat

Okul Bahçesi 08.30 - 10.00

Uygulayıcı

5. Sınıflar Zümresi ve PDR Birimi

Kime Uygulanacağı

5. Sınıf Öğrencileri
1 Haziran 2018
"Ana Sınıfları ve 1. Sınıflar" Resim ve Seramik Sergisi

Yer ve Saat

Yüksel Eraslan Kültür Merkezi 7 gün

Uygulayıcı

Görsel Sanatlar Bölümü

Kime Uygulanacağı

Okul Öncesi ve İlkokul 1. Sınıf Öğrencileri
1 Haziran 2018
Okul Öncesi ve 1. Sınıflar Yıl Sonu Gösterisi

Yer ve Saat

Yüksel Eraslan Kültür Merkezi 17.30 - 19.00

Uygulayıcı

Okul Öncesi ve 1. Sınıflar Zümresi

Kime Uygulanacağı

Öğrenciler
1 Haziran 2018
6. Sınıflar Kahvaltısı

Yer ve Saat

Okul Bahçesi 08.30 - 10.00

Uygulayıcı

6. Sınıflar Zümresi ve PDR Birimi

Kime Uygulanacağı

6. Sınıf Öğrencileri
1 Haziran 2018
Fotoğraf Sergisi

Yer ve Saat

İlköğretim Konuk Salonu 1 Hafta

Uygulayıcı

Fotoğrafçılık Kulübü

Kime Uygulanacağı

Öğrenciler
2 Haziran 2018
SAT Sınavları

Yer ve Saat

Lise Binası 07.00 - 13.30

Uygulayıcı

Özel Ege Lisesi

Kime Uygulanacağı

Katılımcı Öğrenciler
4 Haziran 2018
7. Sınıflar Kahvaltısı

Yer ve Saat

Okul Bahçesi 08.30 - 10.00

Uygulayıcı

7. Sınıflar Zümresi ve PDR Birimi

Kime Uygulanacağı

7. Sınıf Öğrencileri
5 Haziran 2018
8. Sınıflar Kahvaltısı

Yer ve Saat

Okul Bahçesi 08.30 - 10.00

Uygulayıcı

8. Sınıflar Zümresi ve PDR Birimi

Kime Uygulanacağı

8. Sınıf Öğrencileri
5 Haziran 2018
Sporcu Kokteyli

Yer ve Saat

Yüksel Eraslan Kültür Merkezi 15.50

Uygulayıcı

Beden Eğitimi Bölümü

Kime Uygulanacağı

Sporcu Öğrenciler
20 Haziran 2018
Özel Ege Lisesi 8.Sınıflar Yıl Sonu Yemeği

Yer ve Saat

Hilton Oteli 20.00

Uygulayıcı

Özel Ege Lisesi

Kime Uygulanacağı

Eğitim Yöneticileri, Öğretmenler, Veliler ve 8. Sınıf Öğrencileri
22 Haziran 2018
Emeklilik Töreni

Yer ve Saat

Yüksel Eraslan Kültür Merkezi 14.00

Uygulayıcı

Türkçe Bölümü

Kime Uygulanacağı

Eğitim Yöneticileri, Öğretmenler, Personel
18 Eylül 2017
Çocuğum Okula Başlıyor

Yer ve Saat

Konferans Salonu 09.20 - 10.50

Uygulayıcı

PDR Birimi

Kime Uygulanacağı

Okul Öncesi ve 1. Sınıf Velileri
18 Eylül 2017
Oryantasyon Toplantısı

Yer ve Saat

Yüksel Eraslan Kültür Merkezi 09.30 - 11.00

Uygulayıcı

PDR Birimi Okul İdaresi

Kime Uygulanacağı

9. Sınıf Öğrencileri
18 Eylül 2017
Okulun Fiziksel Alanlarının Tanıtılması

Yer ve Saat

Özel Ege Lisesi 12.30-13.20

Uygulayıcı

Görevli Öğretmenler

Kime Uygulanacağı

9. Sınıf Öğrencileri
18 Eylül 2017
"İlköğretim Haftası" Afiş ve Resim Sergisi

Yer ve Saat

Kat Okul Panoları 5 gün

Uygulayıcı

Görsel Sanatlar Bölümü

Kime Uygulanacağı

İlkokul - Ortaokul Öğrencileri
19 Eylül 2017
Kulüp Tanıtımları

Yer ve Saat

Yüksel Eraslan Kültür Merkezi 15.50 - 17.00

Uygulayıcı

PDR Birimi

Kime Uygulanacağı

2., 3. ve 4. Sınıf Öğrencileri
19 Eylül 2017
Oryantasyon Toplantısı

Yer ve Saat

Konferans Salonu 09.20 - 12.30

Uygulayıcı

PDR Birimi, Bölüm Başkanları, Bilim Kurulu

Kime Uygulanacağı

9. Sınıf Öğrencileri
20 Eylül 2017
Motivasyon Çalışması

Yer ve Saat

Konferans Salonu 12.30 - 13.10

Uygulayıcı

PDR Birimi

Kime Uygulanacağı

8.Sınıf Öğrencileri
20 Eylül 2017
Kulüp Tanıtımları

Yer ve Saat

Yüksel Eraslan Kültür Merkezi 15.50 - 17.00

Uygulayıcı

PDR Birimi

Kime Uygulanacağı

5. ve 6. Sınıf Öğrencileri
20 Eylül 2017
Oryantasyon Toplantısı

Yer ve Saat

Konferans Salonu 08.30 - 10.50

Uygulayıcı

Okulun Tüm Birimleri

Kime Uygulanacağı

9. Sınıf Öğrencileri
21 Eylül 2017
Kulüp Tanıtımları

Yer ve Saat

Yüksel Eraslan Kültür Merkezi 15.50 - 17.00

Uygulayıcı

PDR Birimi

Kime Uygulanacağı

7. ve 8. Sınıf Öğrencileri
21 Eylül 2017
Oryantasyon Toplantısı

Yer ve Saat

Konferans Salonu 09.20 - 10.50

Uygulayıcı

Okul İdaresi

Kime Uygulanacağı

9. Sınıf Öğrencileri
21 Eylül 2017
Oryantasyon Toplantısı

Yer ve Saat

Konferans Salonu 14.20

Uygulayıcı

Okul İdaresi

Kime Uygulanacağı

10. Sınıf Öğrencileri
21 Eylül 2017
Oryantasyon Toplantısı

Yer ve Saat

Konferans Salonu 15.00

Uygulayıcı

Okul İdaresi

Kime Uygulanacağı

11. Sınıf Öğrencileri
22 Eylül 2017
TÜBİTAK Seçme Sınavı

Yer ve Saat

Yemekhane 14.50 - 16.20

Uygulayıcı

Matematik Bölümü

Kime Uygulanacağı

5., 6. ve 7. Sınıf Öğrencileri
22 Eylül 2017
Kurucu Temsilcisinin Öğrencilere Seslenişi

Yer ve Saat

Konferans Salonu 09:20

Uygulayıcı

Okul Yönetimi

Kime Uygulanacağı

9. Sınıf Öğrencileri
22 Eylül 2017
Kulüp Tanıtımları

Yer ve Saat

Yüksel Eraslan Kültür Merkezi 15.50 - 17.00

Uygulayıcı

PDR Birimi, Görevli Öğretmenler

Kime Uygulanacağı

9. 10. ve 11. Sınıf Ögrencileri
2 Ekim 2017
Tanışma - Sınıf Söyleşileri

Yer ve Saat

Derslikler 1 Hafta

Uygulayıcı

PDR Birimi

Kime Uygulanacağı

Okul Öncesi Öğrencileri
3 Ekim 2017
9. Sınıflar Veli Toplantısı

Yer ve Saat

Konferans Salonu 17.15

Uygulayıcı

Eğitim Yöneticileri, Şube Rehber Öğretmenleri

Kime Uygulanacağı

Veliler
4 Ekim 2017
5. Sınıflar Tanışma Gezisi

Yer ve Saat

Çiçekliköy 12.00 - 16.30

Uygulayıcı

PDR Birimi Okul Yönetimi

Kime Uygulanacağı

5. Sınıf Öğrencileri
4 Ekim 2017
Cumhuriyet Kutlamaları Sınıflararası Spor Müsabakaları (Basketbol-Voleybol-Masa Tenisi-Futbol)

Yer ve Saat

Spor Salonu Spor Sarayı - Masa Tenisi Salonu - Halı Saha 3 Hafta

Uygulayıcı

Beden Eğitimi Bölümü

Kime Uygulanacağı

Lise Öğrencileri
4 Ekim 2017
12. Sınıflar Veli Toplantısı

Yer ve Saat

Konferans Salonu 17.15

Uygulayıcı

Eğitim Yöneticileri, Şube Rehber Öğretmenleri

Kime Uygulanacağı

Veliler
5 Ekim 2017
Moral Gezisi

Yer ve Saat

Çiçekliköy 12.30 - 16.30

Uygulayıcı

PDR Birimi Görevli Öğretmenler

Kime Uygulanacağı

12. Sınıf Öğrencileri
6 Ekim 2017
4. Sınıflar Gezisi

Yer ve Saat

Çiçekliköy 11.40 - 16.30

Uygulayıcı

PDR Birimi Okul Yönetimi

Kime Uygulanacağı

4. Sınıf Öğrencileri
7 Ekim 2017
SAT Sınavları

Yer ve Saat

Lise Binası 07.00 - 13.30

Uygulayıcı

Özel Ege Lisesi

Kime Uygulanacağı

Katılımcı Öğrenciler
9 Ekim 2017
Ortaokula Merhaba

Yer ve Saat

Derslikler 1 Hafta

Uygulayıcı

PDR Birimi

Kime Uygulanacağı

5.Sınıf Öğrencileri
9 Ekim 2017
Tanışma - Sınıf Söyleşileri

Yer ve Saat

Derslikler 1 Hafta

Uygulayıcı

PDR Birimi

Kime Uygulanacağı

1. Sınıf Öğrencileri
9 Ekim 2017
Liseli Olmak

Yer ve Saat

Konferans Salonu 13.30 - 14.10

Uygulayıcı

PDR Birimi

Kime Uygulanacağı

9. Sınıf Öğrencileri
10 Ekim 2017
4. Sınıflar Veli Toplantısı

Yer ve Saat

Konferans Salonu 17.15

Uygulayıcı

Zümreler

Kime Uygulanacağı

Veliler
11 Ekim 2017
5. Sınıflar Veli Toplantısı

Yer ve Saat

Konferans Salonu 17.15

Uygulayıcı

Zümreler

Kime Uygulanacağı

Veliler
11 Ekim 2017
Sınav Sistemi (YGS-LYS)

Yer ve Saat

Konferans Salonu 13.30 - 14.10

Uygulayıcı

PDR Birimi

Kime Uygulanacağı

12. Sınıf Öğrencileri
12 Ekim 2017
Moral Gezisi

Yer ve Saat

Çiçekliköy 12.30 - 16.30

Uygulayıcı

PDR Birimi Görevli Öğretmenler

Kime Uygulanacağı

9/A/B/C Şubeleri
13 Ekim 2017
Moral Gezisi

Yer ve Saat

Çiçekliköy 12.30 - 16.30

Uygulayıcı

PDR Birimi Görevli Öğretmenler

Kime Uygulanacağı

9/D/E/F Şubeleri
16 Ekim 2017
Test Tekniği

Yer ve Saat

Derslikler 1 Hafta

Uygulayıcı

PDR Birimi

Kime Uygulanacağı

4. Sınıf Öğrencileri
17 Ekim 2017
Atatürk'ün Hayatı

Yer ve Saat

Atatürk Müzesi 09.30 - 12.00

Uygulayıcı

3. Sınıflar Zümresi

Kime Uygulanacağı

3. Sınıf Öğrencileri
18 Ekim 2017
Cumhuriyet Kutlamaları Atletizm Yarışları

Yer ve Saat

Atletizm Pisti 14.50 - 15.30

Uygulayıcı

Beden Eğitimi Bölümü

Kime Uygulanacağı

3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10. ve 11. Sınıf Öğrencileri
19 Ekim 2017
Müzede Yaratıcı Drama

Yer ve Saat

İzmir - Fuar Taş Eserler Müzesi 09.00 - 15.30

Uygulayıcı

4. Sınıflar Zümresi

Kime Uygulanacağı

4. Sınıf Öğrencileri
21 Ekim 2017
Doğa ve Kültür Gezisi

Yer ve Saat

Efes-Selçuk-Şirince Günübirlik

Uygulayıcı

Sosyal Bilimler Bölümü

Kime Uygulanacağı

5. Sınıf Öğrencileri
21 Ekim 2017
Doğa ve Kültür Gezisi

Yer ve Saat

Bergama Günübirlik

Uygulayıcı

Sosyal Bilimler Bölümü

Kime Uygulanacağı

6. Sınıf Öğrencileri
21 Ekim 2017
Cumhuriyet'e Pedal Çeviriyoruz

Yer ve Saat

Karşıyaka-Bostanlı-Sasalı Tam Gün

Uygulayıcı

Beden Eğitimi Bölümü

Kime Uygulanacağı

7., 8., 9.,10. ve 11.Sınıf Öğrencileri
23 Ekim 2017
Verimli Çalışma Yöntemleri ve Test Çözüm Teknikleri

Yer ve Saat

Derslikler 1 Hafta

Uygulayıcı

PDR Birimi

Kime Uygulanacağı

5. Sınıf Öğrencileri
23 Ekim 2017
Verimli Çalışma Yöntemleri ve Test Çözüm Teknikleri

Yer ve Saat

Derslikler 1 Hafta

Uygulayıcı

PDR Birimi

Kime Uygulanacağı

8. Sınıf Öğrencileri
23 Ekim 2017
Duygularımı Tanıyorum

Yer ve Saat

Derslikler 1 Hafta

Uygulayıcı

PDR Birimi

Kime Uygulanacağı

2. Sınıf Öğrencileri
24 Ekim 2017
Cumhuriyet Kutlamaları Basketbol Turnuvası

Yer ve Saat

Spor Sarayı 2 Hafta

Uygulayıcı

Beden Eğitimi Bölümü

Kime Uygulanacağı

8.Sınıf Öğrencileri
25 Ekim 2017
Atatürk’ün İzinde Cumhuriyet' Konulu Resim Sergisi

Yer ve Saat

Yüksel Eraslan Kültür Merkezi 20 gün

Uygulayıcı

Görsel Sanatlar Bölümü

Kime Uygulanacağı

İlkokul - Ortaokul Öğrencileri
25 Ekim 2017
Okul Öncesi Cumhuriyet Çocukları Atletizm Oyunları

Yer ve Saat

Spor Sarayı 14.10 - 15.40

Uygulayıcı

Okul Öncesi Beden Eğitimi Bölümü

Kime Uygulanacağı

Okul Öncesi Öğrencileri
25 Ekim 2017
Verimli Çalışma Yöntemleri ve Test Çözüm Teknikleri

Yer ve Saat

Konferans Salonu 11.00 - 11.40

Uygulayıcı

PDR Birimi

Kime Uygulanacağı

8. Sınıf Öğrencileri
26 Ekim 2017
Ortaokula Merhaba

Yer ve Saat

Konferans Salonu 16.00 - 17.00

Uygulayıcı

PDR Birimi

Kime Uygulanacağı

5. Sınıf Velileri
27 Ekim 2017
29 Ekim Cumhuriyet Bayramı

Yer ve Saat

Okul Bahçesi 09.30 - 10.30

Uygulayıcı

Sosyal Bilimler Bölümü

Kime Uygulanacağı

Tüm Okul
30 Ekim 2017
Verimli Çalışma Yöntemleri ve Test Çözüm Teknikleri

Yer ve Saat

Derslikler 1 Hafta

Uygulayıcı

PDR Birimi

Kime Uygulanacağı

6.Sınıf Öğrencileri
30 Ekim 2017
Verimli Çalışma Yöntemleri ve Test Çözüm Teknikleri

Yer ve Saat

Derslikler 1 Hafta

Uygulayıcı

PDR Birimi

Kime Uygulanacağı

7.Sınıf Öğrencileri
1 Kasım 2017
Deprem ve Doğal Afet Bilinci Kazandırma Semineri

Yer ve Saat

Konferans Salonu 14.10 - 14.50

Uygulayıcı

Sivil Savunma Kulübü

Kime Uygulanacağı

9. Sınıf Öğrencileri
1 Kasım 2017
Deprem ve Doğal Afet Bilinci Kazandırma Semineri

Yer ve Saat

Konferans Salonu 15.00 - 15.40

Uygulayıcı

Sivil Savunma Kulübü

Kime Uygulanacağı

4. ve 5. Sınıf Öğrencileri
1 Kasım 2017
ÜniversiteTanıtım Gezisi

Yer ve Saat

İstanbul 3 Gün

Uygulayıcı

PDR Birimi Görevli Öğretmenler

Kime Uygulanacağı

12. Sınıf Öğrencileri
2 Kasım 2017
Deprem ve Doğal Afet Bilinci Kazandırma Semineri

Yer ve Saat

Konferans Salonu 15.00 - 15.40

Uygulayıcı

Sivil Savunma Kulübü

Kime Uygulanacağı

6. ve 7. Sınıf Öğrencileri
2 Kasım 2017
Latife Hanım Köşkü

Yer ve Saat

Karşıyaka Latife Hanım Köşkü 13.00 - 15.00

Uygulayıcı

1. Sınıflar Zümresi

Kime Uygulanacağı

1. Sınıf Öğrencileri
2 Kasım 2017
Atatürk Müzesi

Yer ve Saat

Alsancak Atatürk Müzesi 10.00 - 12.00

Uygulayıcı

2. Sınıflar Zümresi

Kime Uygulanacağı

2. Sınıf Öğrencileri
4 Kasım 2017
SAT Sınavları

Yer ve Saat

Lise Binası 07.00 - 13.30

Uygulayıcı

Özel Ege Lisesi

Kime Uygulanacağı

Katılımcı Öğrenciler
4 Kasım 2017
İzci Yürüyüşü

Yer ve Saat

Buca Kaynaklar Yarım Gün

Uygulayıcı

İzcilik Kulübü

Kime Uygulanacağı

İzciler
6 Kasım 2017
Benim Sorumluluklarım

Yer ve Saat

Derslikler 1 Hafta

Uygulayıcı

PDR Birimi

Kime Uygulanacağı

3. Sınıf Öğrencileri
6 Kasım 2017
Ana Sınıfı A- D Veli Toplantısı

Yer ve Saat

Derslikler 17.15

Uygulayıcı

Sınıf -Şube Öğretmenleri

Kime Uygulanacağı

Veliler
7 Kasım 2017
Zaman ve Stres Yönetimi Verimli Ders Çalışma Yöntemleri

Yer ve Saat

Konferans Salonu 14.20-15.00

Uygulayıcı

PDR Birimi

Kime Uygulanacağı

10. Sınıf Öğrencileri
7 Kasım 2017
Ana Sınıfı B Veli Toplantısı

Yer ve Saat

Derslikler 17.15

Uygulayıcı

Sınıf -Şube Öğretmenleri

Kime Uygulanacağı

Veliler
8 Kasım 2017
Atatürk'ü Anma Haftası Basketbol Turnuvası

Yer ve Saat

Spor Sarayı Tam Gün

Uygulayıcı

Beden Eğitimi Bölümü

Kime Uygulanacağı

Genç Erkek Basketbol Takımı ve Katılımcı Okullar
8 Kasım 2017
Ana Sınıfı C Veli Toplantısı

Yer ve Saat

Derslikler 17.15

Uygulayıcı

Sınıf -Şube Öğretmenleri

Kime Uygulanacağı

Veliler
9 Kasım 2017
1. Ortak Sınav

Yer ve Saat

Derslikler 09.20 - 11.20

Uygulayıcı

Bölüm ve Zümreler

Kime Uygulanacağı

4-8.Sınıf Öğrencileri, Lise Öğrencileri
9 Kasım 2017
1A Sınıfı Veli Toplantısı

Yer ve Saat

Derslikler 17.15

Uygulayıcı

Sınıf -Şube Öğretmenleri

Kime Uygulanacağı

Veliler
9 Kasım 2017
Okul Öncesi Söyleşisi

Yer ve Saat

Konferans Salonu 15.30 - 17.00

Uygulayıcı

PDR Birimi

Kime Uygulanacağı

Okul Öncesi Velileri
10 Kasım 2017
10 Kasım Atatürk'ü Anma Töreni

Yer ve Saat

Ön Bahçe 09.00 - 09.30

Uygulayıcı

Türkçe Bölümü

Kime Uygulanacağı

Tüm okul
10 Kasım 2017
10 Kasım Atatürk'ü Anma Töreni

Yer ve Saat

Yüksel Eraslan Kültür Merkezi 09.30 - 10.30

Uygulayıcı

Türkçe Bölümü

Kime Uygulanacağı

Lise
10 Kasım 2017
İzmir Devlet Klasik Türk Müziği Korosu Atatürk'ün Sevdiği Şarkılar Konseri

Yer ve Saat

Yüksel Eraslan Kültür Merkezi 14.10 - 14.50

Uygulayıcı

Müzik Bölümü

Kime Uygulanacağı

Lise Öğrencileri
10 Kasım 2017
Zaman ve Stres Yönetimi Verimli Ders Çalışma Yöntemleri

Yer ve Saat

Konferans Salonu 13.30 - 14.10

Uygulayıcı

PDR Birimi

Kime Uygulanacağı

9. Sınıf Öğrencileri
11 Kasım 2017
10. Sınıflar Veli Toplantısı

Yer ve Saat

Derslikler 09.30 - 17.00

Uygulayıcı

Sınıf -Şube Öğretmenleri

Kime Uygulanacağı

Veliler
13 Kasım 2017
1/B Sınıfı Veli Toplantısı

Yer ve Saat

Derslikler 17.15

Uygulayıcı

Sınıf -Şube Öğretmenleri

Kime Uygulanacağı

Veliler
13 Kasım 2017
Kurallarımızı Keşfediyorum

Yer ve Saat

Derslikler 1 Hafta

Uygulayıcı

PDR Birimi

Kime Uygulanacağı

Okul Öncesi Öğrencileri
14 Kasım 2017
Minti ile Tanışma-Almanca Dil Etkinliği

Yer ve Saat

Yüksel Eraslan Kültür Merkezi 15.50 - 17.00

Uygulayıcı

Yabancı Diller Bölümü

Kime Uygulanacağı

3., 4. ve 5. Sınıf Öğrencileri
14 Kasım 2017
1/C Sınıfı Veli Toplantısı

Yer ve Saat

Derslikler 17.15

Uygulayıcı

Sınıf -Şube Öğretmenleri

Kime Uygulanacağı

Veliler
15 Kasım 2017
Fransızca Oyun Günü

Yer ve Saat

Derslikler 15.50 - 17.00

Uygulayıcı

Yabancı Diller Bölümü

Kime Uygulanacağı

5. ve 6. Sınıf Öğrencileri
15 Kasım 2017
Atatürk Haftası Etkinliği

Yer ve Saat

Alsancak Atatürk Müzesi 10.00 - 12.00

Uygulayıcı

Okul Öncesi Öğretmenleri

Kime Uygulanacağı

Okul Öncesi Öğrencileri
16 Kasım 2017
Tarih Söyleşisi

Yer ve Saat

Lise Binası Konuk Salonu 12.45 - 13.20

Uygulayıcı

Sosyal Bilimler Bölümü

Kime Uygulanacağı

Lise Öğrencileri
16 Kasım 2017
Oryantiring

Yer ve Saat

Okul Bahçesi 10.00 - 12.00

Uygulayıcı

Yabancı Diller Bölümü

Kime Uygulanacağı

5. Sınıf Öğrencileri
16 Kasım 2017
Çocuğun İfade Dili Oyun

Yer ve Saat

Konferans Salonu 15.30 - 17.00

Uygulayıcı

PDR Birimi

Kime Uygulanacağı

Okul Öncesi Velileri
18 Kasım 2017
9. Sınıflar Veli Toplantısı

Yer ve Saat

Derslikler 09.30 - 17.00

Uygulayıcı

Sınıf -Şube Öğretmenleri

Kime Uygulanacağı

Veliler
20 Kasım 2017
Liselere Geçiş Sistemi ve Ortaöğretim Kurumları

Yer ve Saat

Derslikler 1 Hafta

Uygulayıcı

PDR Birimi

Kime Uygulanacağı

8. Sınıf Öğrencileri
20 Kasım 2017
8/A ve 8/E Sınıfı Veli Toplantısı

Yer ve Saat

Derslikler 17.15

Uygulayıcı

Sınıf -Şube Öğretmenleri

Kime Uygulanacağı

Veliler
20 Kasım 2017
Öğretmenler Günü Basketbol Turnuvası

Yer ve Saat

Spor Salonları 1 Hafta

Uygulayıcı

Beden Eğitimi Bölümü

Kime Uygulanacağı

7. Sınıf Öğrencileri
20 Kasım 2017
Ana - Baba Okulu

Yer ve Saat

Konferans Salonu 15.30 - 17.00

Uygulayıcı

PDR Birimi

Kime Uygulanacağı

Tüm Veliler
21 Kasım 2017
"Öğretmenime Sevgilerle" Konulu Resim Sergisi

Yer ve Saat

Yüksel Eraslan Kültür Merkezi 7 gün

Uygulayıcı

Görsel Sanatlar Bölümü

Kime Uygulanacağı

İlkokul - Ortaokul Öğrencileri
21 Kasım 2017
1. Dönem Müzik Günleri

Yer ve Saat

İlköğretim Konuk Salonu Üç gün 11.50 - 12.10

Uygulayıcı

Müzik Bölümü

Kime Uygulanacağı

Tüm Öğrenciler
21 Kasım 2017
8/B ve 8/D Sınıfı Veli Toplantısı

Yer ve Saat

Derslikler 17.15

Uygulayıcı

Sınıf -Şube Öğretmenleri

Kime Uygulanacağı

Veliler
21 Kasım 2017
Sınav Kaygısı, Başa Çıkma Yolları

Yer ve Saat

Konferans Salonu 15.10 - 15.50

Uygulayıcı

PDR Birimi

Kime Uygulanacağı

12. Sınıf Öğrencileri
22 Kasım 2017
8/C Sınıfı Veli Toplantısı

Yer ve Saat

Derslikler 17.15

Uygulayıcı

Sınıf -Şube Öğretmenleri

Kime Uygulanacağı

Veliler
24 Kasım 2017
Öğretmenler Günü

Yer ve Saat

Yüksel Eraslan Kültür Merkezi 14.20

Uygulayıcı

Sınıf Öğretmenleri

Kime Uygulanacağı

Öğrenciler
24 Kasım 2017
Öğretmenler Günü

Yer ve Saat

Yüksel Eraslan Kültür Merkezi 17.20

Uygulayıcı

Türkçe Bölümü

Kime Uygulanacağı

Öğretmenler
25 Kasım 2017
2., 3., 4., 5., 6. ve 7. Sınıflar Veli Toplantısı

Yer ve Saat

Derslikler 09.30 - 17.00

Uygulayıcı

Sınıf -Şube Öğretmenleri

Kime Uygulanacağı

Veliler
25 Kasım 2017
11. Sınıflar Veli Toplantısı

Yer ve Saat

Derslikler 09.30 - 17.00

Uygulayıcı

Sınıf -Şube Öğretmenleri

Kime Uygulanacağı

Veliler
30 Kasım 2017
Laterne Şenliği-Almanca Dil Etkinliği

Yer ve Saat

Konuk Salonu ve Okul Bahçesi 12.00 - 12.30

Uygulayıcı

Yabancı Diller Bölümü

Kime Uygulanacağı

2. Sınıf Öğrencileri
1 Kasım 2018
Matematik Kulübü Seçme Sınavı

Yer ve Saat

İlgili Derslikler 10.10 - 11.40

Uygulayıcı

4. Sınıflar Zümresi

Kime Uygulanacağı

4. Sınıf Öğrencileri
2 Aralık 2017
SAT Sınavları

Yer ve Saat

Lise Binası 07.00 - 13.30

Uygulayıcı

Özel Ege Lisesi

Kime Uygulanacağı

Katılımcı Öğrenciler
2 Aralık 2017
2., 3., 4., 5., 6. ve 7. Sınıflar Veli Toplantısı

Yer ve Saat

Derslikler 09.30 - 17.00

Uygulayıcı

Sınıf -Şube Öğretmenleri

Kime Uygulanacağı

Veliler
4 Aralık 2017
Kurallarımızı Keşfediyorum

Yer ve Saat

Derslikler 1 Hafta

Uygulayıcı

PDR Birimi

Kime Uygulanacağı

1. Sınıf Öğrencileri
7 Aralık 2017
Müzikâl Hikayeler - 1

Yer ve Saat

İlköğretim Konuk Salonu 12.00 - 12.20

Uygulayıcı

Müzik Bölümü

Kime Uygulanacağı

Tüm Öğrenciler
7 Aralık 2017
2. Sınıflar Fransızca Dil Etkinliği

Yer ve Saat

Konuk Salonu 12.00 - 12.30

Uygulayıcı

Yabancı Diller Bölümü

Kime Uygulanacağı

2. Sınıf Öğrencileri
7 Aralık 2017
Almanca Dil Etkinliği

Yer ve Saat

Konferans Salonu 15.50 - 17.00

Uygulayıcı

Yabancı Diller Bölümü

Kime Uygulanacağı

7. Sınıf Öğrencileri
8 Aralık 2017
İnsan Hakları Konulu Panel

Yer ve Saat

Konferans Salonu 11.00 - 11.40

Uygulayıcı

Sosyal Bilimler Bölümü

Kime Uygulanacağı

7. Sınıf Öğrencileri
8 Aralık 2017
17. Bilim Şenliği

Yer ve Saat

Spor Salonu (D Blok) 12.30 - 15.40

Uygulayıcı

Fen Bölümü-Bilim Kurulu

Kime Uygulanacağı

Öğrenciler
9 Aralık 2017
12. Sınıflar Veli Toplantısı

Yer ve Saat

Derslikler 09.30 - 17.00

Uygulayıcı

Sınıf -Şube Öğretmenleri

Kime Uygulanacağı

Veliler
11 Aralık 2017
Arkadaşlık İlişkileri

Yer ve Saat

Derslikler 1 Hafta

Uygulayıcı

PDR Birimi

Kime Uygulanacağı

8. Sınıf Öğrencileri
11 Aralık 2017
Arkadaşlık İlişkileri

Yer ve Saat

Derslikler 1 Hafta

Uygulayıcı

PDR Birimi

Kime Uygulanacağı

5. Sınıf Öğrencileri
14 Aralık 2017
Year of the Dragon İngilizce Tiyatro Oyunu

Yer ve Saat

Yüksel Eraslan Kültür Merkezi 15.00 - 16.00

Uygulayıcı

Yabancı Diller Bölümü

Kime Uygulanacağı

Okul Öncesi, 1., 2., 3.ve 4. Sınıf Öğrencileri
14 Aralık 2017
Fransızca Dil Etkinliği

Yer ve Saat

Konferans Salonu 15.50 - 17.00

Uygulayıcı

Yabancı Diller Bölümü

Kime Uygulanacağı

7. Sınıf Öğrencileri
15 Aralık 2017
Yön Bulma Yarışması

Yer ve Saat

Spor Sarayı 15.00 - 16.30

Uygulayıcı

Beden Eğitimi Bölümü

Kime Uygulanacağı

1. Sınıf Öğrencileri
18 Aralık 2017
Arkadaşlık İlişkileri

Yer ve Saat

Derslikler 1 Hafta

Uygulayıcı

PDR Birimi

Kime Uygulanacağı

7. Sınıf Öğrencileri
18 Aralık 2017
Arkadaşlık İlişkileri

Yer ve Saat

Derslikler 1 Hafta

Uygulayıcı

PDR Birimi

Kime Uygulanacağı

6. Sınıf Öğrencileri
18 Aralık 2017
Benim Sorumluluklarım

Yer ve Saat

Derslikler 1 Hafta

Uygulayıcı

PDR Birimi

Kime Uygulanacağı

2. Sınıf Öğrencileri
18 Aralık 2017
Arkadaşlık İlişkileri

Yer ve Saat

Derslikler 1 Hafta

Uygulayıcı

PDR Birimi

Kime Uygulanacağı

4. Sınıf Öğrencileri
19 Aralık 2017
Yeni Yılı Karşılama Basketbol Turnuvası

Yer ve Saat

Spor Sarayı 2 Hafta

Uygulayıcı

Beden Eğitimi Bölümü

Kime Uygulanacağı

6. Sınıf Öğrencileri
20 Aralık 2017
Okul Öncesi İngiltere Etkinlikleri

Yer ve Saat

Okul Öncesi Binası 10.00

Uygulayıcı

Yabancı Diller Bölümü

Kime Uygulanacağı

Okul Öncesi Öğrencileri
21 Aralık 2017
Yön Bulma Yarışması

Yer ve Saat

Spor Sarayı 15.30 - 16.50

Uygulayıcı

Beden Eğitimi Bölümü

Kime Uygulanacağı

Okul Öncesi Öğrencileri
21 Aralık 2017
Zaman ve Stres Yönetimi Verimli Ders Çalışma Yöntemleri

Yer ve Saat

Konferans Salonu 14.10 - 14.50

Uygulayıcı

PDR Birimi Görevli Öğretmenler

Kime Uygulanacağı

11. Sınıf Öğrencileri
26 Aralık 2017
"2018'i Selamlıyoruz" Konulu Resim Sergisi

Yer ve Saat

Konuk Salonu 11 gün

Uygulayıcı

Görsel Sanatlar Bölümü

Kime Uygulanacağı

İlkokul - Ortaokul Öğrencileri
26 Aralık 2017
2. Ortak Sınav

Yer ve Saat

Derslikler 09.20 - 11.20

Uygulayıcı

Bölüm ve Zümreler

Kime Uygulanacağı

4-8.Sınıf Öğrencileri, Lise Öğrencileri
27 Aralık 2017
İzmir Devlet Klasik Türk Müziği Korosu Yeni Yıl Konseri

Yer ve Saat

Yüksel Eraslan Kültür Merkezi 14.10 - 14.50

Uygulayıcı

Müzik Bölümü

Kime Uygulanacağı

Ortaokul Öğrencileri
28 Aralık 2017
10. Sınıf Debate

Yer ve Saat

Yüksel Eraslan Kültür Merkezi 15.00 - 15.40

Uygulayıcı

Yabancı Diller Bölümü

Kime Uygulanacağı

Lise Öğrencileri
28 Aralık 2017
Felsefe Söyleşisi

Yer ve Saat

Lise Binası Konuk Salonu 12.45 - 13.20

Uygulayıcı

Sosyal Bilimler Bölümü

Kime Uygulanacağı

Lise Öğrencileri
28 Aralık 2017
Okul Öncesi Söyleşisi

Yer ve Saat

Konferans Salonu 15.30 - 17.00

Uygulayıcı

PDR Birimi

Kime Uygulanacağı

Okul Öncesi Velileri
29 Aralık 2017
Yeni Yıl Konseri

Yer ve Saat

Yüksel Eraslan Kültür Merkezi 13.20 - 14.00

Uygulayıcı

Müzik Bölümü

Kime Uygulanacağı

Tüm Öğrenciler