• SciChallenge Yarışması’nda Birinci Olduk
    25 Temmuz 2017

    SciChallenge Yarışması’nda Birinci Olduk

    Özel Ege Lisesi 11. sınıf öğrencisi Leyla Almasoud ve Berna Akdeniz tarafın

    Daha Fazla...

  • LYS Değerlendirmesi 2017
    17 Temmuz 2017

    LYS Değerlendirmesi 2017

    ÖSYM, 2017 LYS sonuçlarını 11 Temmuz 2017 tarihinde açıklamıştır...

    Daha Fazla...

  • Başarılarımız 2017
    6 Temmuz 2017

    Başarılarımız 2017

    Özel Ege Ailesi olarak keyifli bir öğretim yılını daha geride bıraktık...

    Daha Fazla...

  • Yazılı Ödevlerden Örnekler (03 Temmuz 2017)
    4 Temmuz 2017

    Yazılı Ödevlerden Örnekler (03 Temmuz 2017)

    Burada yer alan ödevlerde, dil anlatım ve imla kuralları açısından bir düze

    Daha Fazla...

  • Tarih
  • Çorba
  • Ana Yemek
  • Yardımcı Yemek
  • Alternatif
  • Meyve / Tatlı
  • Salata/Yoğurt
  • Toplam Cal
  • 24 Temmuz 2017
    Pazartesi
  • KRE.SEBZE ÇORBA
  • KARIŞIK MUSAKKA
  • BULGUR PİLAVI
  • Alternatif
  • Meyve / Tatlı
  • Salata/Yoğurt
  • 1030
  • 25 Temmuz 2017
    Salı
  • DOMATES ÇORBA
  • IZGARA TAVUK
  • ŞEHR.PİLAV
  • Alternatif
  • Meyve / Tatlı
  • Salata/Yoğurt
  • 1153
  • 26 Temmuz 2017
    Çarşamba
  • MERCİMEK ÇORBA
  • KIYMALI KABAK SANDAL
  • SPAGETTİ
  • Alternatif
  • Meyve / Tatlı
  • Salata/Yoğurt
  • 1263
  • 27 Temmuz 2017
    Perşembe
  • EZOGELİN
  • TERBİYELİ KÖFTE
  • ERİŞTE
  • Alternatif
  • Meyve / Tatlı
  • Salata/Yoğurt
  • 1095
  • 28 Temmuz 2017
    Cuma
  • BUĞDAY ÇORBA
  • ARNAVUT CİĞERİ PATATESLİ
  • PİLAV
  • Alternatif
  • Meyve / Tatlı
  • Salata/Yoğurt
  • 1263
Yemek Listesi Devamı...
1 Ocak 1900
Çocuk Tiyatrosu- Hayvanlar Alemi

Yer ve Saat

Yüksel Eraslan Kültür Merkezi 14.00

Uygulayıcı

Sınıf Öğretmenleri

Kime Uygulanacağı

Ana sınıfı 1, 2 ve 3. Sınıf Öğrencileri
2 Ocak 2017
Öğrenmenin Yolları

Yer ve Saat

Derslikler 1 Hafta

Uygulayıcı

PDR Birimi

Kime Uygulanacağı

3. Sınıf Öğrencileri
3 Ocak 2017
Sınav Sistemi (YGS-LYS)

Yer ve Saat

Konferans Salonu 15.40-16.20

Uygulayıcı

PDR Birimi

Kime Uygulanacağı

11. Sınıf Öğrencileri
5 Ocak 2017
İletişim Becerileri

Yer ve Saat

Konferans Salonu 14.50-16.20

Uygulayıcı

PDR Birimi

Kime Uygulanacağı

10. Sınıf Öğrencileri
9 Ocak 2017
Resim ve Seramik Kulüp Öğrencileri Karma Resim Sergisi

Yer ve Saat

Lise Binası 12 gün

Uygulayıcı

Görsel Sanatlar Bölümü

Kime Uygulanacağı

İlkokul - Ortaokul – Lise Öğrencileri
10 Ocak 2017
Müze Gezisi

Yer ve Saat

Bornova Etnografya Müzesi 13.00-16.00

Uygulayıcı

Sosyal Bilimler Bölümü

Kime Uygulanacağı

5. Sınıf Öğrencileri
10 Ocak 2017
6. Sınıflar Bowling Etkinliği

Yer ve Saat

Hilton Oteli 12.30-16.00

Uygulayıcı

PDR Birimi

Kime Uygulanacağı

6. Sınıf Öğrencileri
11 Ocak 2017
3. Sınıflar Spelling Bee

Yer ve Saat

Konferans Salonu 10.30-12.00

Uygulayıcı

Yabancı Diller Bölümü

Kime Uygulanacağı

3. Sınıf öğrencileri
11 Ocak 2017
4. Sınıflar Spelling Bee

Yer ve Saat

Konferans Salonu 13.10-14.40

Uygulayıcı

Yabancı Diller Bölümü

Kime Uygulanacağı

4. Sınıf öğrencileri
12 Ocak 2017
Teknoloji Kullanımı

Yer ve Saat

Konferans Salonu 13.10-14.40

Uygulayıcı

PDR Birimi

Kime Uygulanacağı

8.Sınıf Öğrencileri
12 Ocak 2017
5. Sınıflar Spelling Bee

Yer ve Saat

Konferans Salonu 09.50-10.30

Uygulayıcı

Yabancı Diller Bölümü

Kime Uygulanacağı

5. Sınıf öğrencileri
12 Ocak 2017
Ümran Baradan Oyun ve Oyuncak Müzesi Gezisi

Yer ve Saat

Konak 12.30-16.00

Uygulayıcı

İzcilik Kulübü

Kime Uygulanacağı

İzciler (3.4.Sınıf)
12 Ocak 2017
7. Sınıflar Bowling Etkinliği

Yer ve Saat

Hilton Oteli 12.30-16.00

Uygulayıcı

PDR Birimi

Kime Uygulanacağı

7.Sınıf Öğrencileri
13 Ocak 2017
Münazara Gösteri Maçı

Yer ve Saat

Yüksel Eraslan Kültür Merkezi 14.50-16.20

Uygulayıcı

Türkçe Münazara Kulübü

Kime Uygulanacağı

Tüm Lise
16 Ocak 2017
Lise Öğrencileri Karma Resim Sergisi

Yer ve Saat

Konuk Salonu 22 gün

Uygulayıcı

Görsel Sanatlar Bölümü

Kime Uygulanacağı

Lise Öğrencileri
17 Ocak 2017
Müze Gezisi

Yer ve Saat

Yeşilova Höyüğü 13.10- 14.40

Uygulayıcı

Sosyal Bilimler Bölümü

Kime Uygulanacağı

6. sınıflar
17 Ocak 2017
7.Sınıflar Arası Zeka Oyunları Yarışması

Yer ve Saat

Konferans Salonu 14.30-16.30

Uygulayıcı

Matematik Bölümü

Kime Uygulanacağı

7. Sınıflar
18 Ocak 2017
Latin Gecesi

Yer ve Saat

Yüksel Eraslan Kültür Merkezi 14.00 -18.00

Uygulayıcı

Müzik Bölümü

Kime Uygulanacağı

Özel Ege Lisesi Eğitim Yöneticileri, Öğretmen, Veli ve Öğrenciler
19 Ocak 2017
6.Sınıflar Arası Zeka Oyunları Yarışması

Yer ve Saat

Konferans Salonu 14.30-16.30

Uygulayıcı

Matematik Bölümü

Kime Uygulanacağı

6. Sınıflar
9 Şubat 2017
YGS'ye Doğru

Yer ve Saat

Konferans Salonu 15.30-16.20

Uygulayıcı

PDR Birimi

Kime Uygulanacağı

12. Sınıf Öğrencileri
13 Şubat 2017
Duyguların Dünyası

Yer ve Saat

Derslikler 1 Hafta

Uygulayıcı

PDR Birimi

Kime Uygulanacağı

Okul Öncesi Öğrencileri
13 Şubat 2017
Mesleki Yönelim Semineri

Yer ve Saat

Konferans Salonu 15.30-16.20

Uygulayıcı

PDR Birimi

Kime Uygulanacağı

11. Sınıf Öğrencileri
14 Şubat 2017
Okul Öncesi Almanya Etkinlikleri

Yer ve Saat

Okul Öncesi Binası 10.00

Uygulayıcı

Yabancı Diller Bölümü

Kime Uygulanacağı

Okul Öncesi Sınıfları
15 Şubat 2017
Motivasyon Toplantısı

Yer ve Saat

Konferans Salonu 09.50-10.30

Uygulayıcı

PDR Birimi

Kime Uygulanacağı

8.Sınıf Öğrencileri
16 Şubat 2017
Huzurevlerine Ziyaret

Yer ve Saat

Salih İşgören Huzurevi 14.40-16.15

Uygulayıcı

İzcilik Kulübü

Kime Uygulanacağı

İzciler
17 Şubat 2017
Bowling Turnuvası

Yer ve Saat

Hilton Oteli 13.00-16.00

Uygulayıcı

PDR Birimi Görevli Öğretmenler

Kime Uygulanacağı

12. Sınıf Öğrencileri
18 Şubat 2017
Özel Ege Lisesi 16. "Günaydın Edebiyat" Öykü, Şiir ve Masal Yazma Yarışması Seçici Kurulu Toplantısı

Yer ve Saat

Toplantı Salonu 09.30-17.00

Uygulayıcı

Türkçe Bölümü

Kime Uygulanacağı

Seçici Kurul
20 Şubat 2017
Kişisel Sınırlarımız

Yer ve Saat

Derslikler 1 Hafta

Uygulayıcı

PDR Birimi

Kime Uygulanacağı

1. Sınıf Öğrencileri
20 Şubat 2017
Mesleki Yönelim Semineri

Yer ve Saat

Konferans Salonu 15.30-16.20

Uygulayıcı

PDR Birimi

Kime Uygulanacağı

10. Sınıf Öğrencileri
21 Şubat 2017
12A Sınıfı Veli Toplantısı

Yer ve Saat

Derslikler 16.30-18.00

Uygulayıcı

Sınıf -Şube Öğretmenleri

Kime Uygulanacağı

Veliler
21 Şubat 2017
Mesleki Yönelim Semineri

Yer ve Saat

Konferans Salonu 15.30-16.20

Uygulayıcı

PDR Birimi

Kime Uygulanacağı

9. Sınıf Öğrencileri
22 Şubat 2017
4. ve 5. Sınıflar Arası Fen Proje Yarışması

Yer ve Saat

Lise Kafeterya 13.10-16.00

Uygulayıcı

Fen Bilimleri Bölümü-4.Sınıflar Zümresi-Bilim kurulu

Kime Uygulanacağı

4.ve 5.sınıf öğrencileri
22 Şubat 2017
9.Sınıf Debate

Yer ve Saat

Yüksel Eraslan Kültür Merkezi 14.50-15.30

Uygulayıcı

Yabancı Diller Bölümü

Kime Uygulanacağı

Lise öğrencileri
22 Şubat 2017
12B Sınıfı Veli Toplantısı

Yer ve Saat

Derslikler 16.30-18.00

Uygulayıcı

Sınıf -Şube Öğretmenleri

Kime Uygulanacağı

Veliler
23 Şubat 2017
Sivil Savunma Semineri

Yer ve Saat

Konferans Salonu 15.40- 16.20

Uygulayıcı

Sivil Savunma Kulübü

Kime Uygulanacağı

7. sınıflar
23 Şubat 2017
12C Sınıfı Veli Toplantısı

Yer ve Saat

Derslikler 16.30-18.00

Uygulayıcı

Sınıf -Şube Öğretmenleri

Kime Uygulanacağı

Veliler
25 Şubat 2017
Okul Öncesi Çalıştayı

Yer ve Saat

Özel Ege Lisesi Yarım Gün

Uygulayıcı

Uzman Kişiler

Kime Uygulanacağı

Okul Öncesi Öğretmenleri
27 Şubat 2017
Eğlenceli Pratik Matematik

Yer ve Saat

Lise Kantini 09.00-16.00

Uygulayıcı

3.4.Sınıf Zümresi

Kime Uygulanacağı

3.4.Sınıf Öğrencileri
27 Şubat 2017
Öğrenme Süreci ve Beynimiz

Yer ve Saat

Derslikler 1 Hafta

Uygulayıcı

PDR Birimi

Kime Uygulanacağı

4. Sınıf Öğrencileri
1 Mart 2017
YGS'ye Doğru

Yer ve Saat

Derslikler 1 Hafta

Uygulayıcı

PDR Birimi

Kime Uygulanacağı

12. Sınıf Öğrencileri
2 Mart 2017
AFAT Doğal Afet Semineri

Yer ve Saat

Konferans Salonu 14.50- 16.20

Uygulayıcı

Sosyal Bilimler Bölümü-Sivil Savunma Kulübü

Kime Uygulanacağı

10. sınıflar
3 Mart 2017
Okul Öncesi Fransa Etkinlikleri

Yer ve Saat

Okul Öncesi Binası 10.00

Uygulayıcı

Yabancı Diller Bölümü

Kime Uygulanacağı

Okul Öncesi Sınıfları
6 Mart 2017
Kişisel Sınırlarımız

Yer ve Saat

Derslikler 1 Hafta

Uygulayıcı

PDR Birimi

Kime Uygulanacağı

2. Sınıf Öğrencileri
7 Mart 2017
5. Sınıflar Quiz Show

Yer ve Saat

Yüksel Eraslan Kültür Merkezi 14.50-16.20

Uygulayıcı

Yabancı Diller Bölümü

Kime Uygulanacağı

5. Sınıf öğrencileri
8 Mart 2017
Özel Ege Lisesi Ege Bölgesi Okullar Arası 19. "Matematik Yarışması" Jüri Toplantısı

Yer ve Saat

Öğretmenler Odası 17.00-18.00

Uygulayıcı

Matematik Bölümü

Kime Uygulanacağı

Jüri Üyeleri
10 Mart 2017
12 Mart İstiklal Marşı'nın Kabulü

Yer ve Saat

Konferans Salonu 14.50- 15.30

Uygulayıcı

Sosyal Bilimler Bölümü

Kime Uygulanacağı

7. sınıflar
11 Mart 2017
Özel Ege Lisesi Okullar Arası 19. "Matematik Yarışması" Jüri Toplantısı

Yer ve Saat

Öğretmenler Odası Tam Gün

Uygulayıcı

Matematik Bölümü

Kime Uygulanacağı

Jüri Üyeleri
12 Mart 2017
Özel Ege Lisesi Okullar Arası 19. "Matematik Yarışması"

Yer ve Saat

Lise Binası 11.00

Uygulayıcı

Matematik Bölümü

Kime Uygulanacağı

Katılımcı Okullar
13 Mart 2017
"Tarihin Destanı Çanakkale" Konulu Resim Sergisi

Yer ve Saat

Yüksel Eraslan Kültür Merkezi 12 gün

Uygulayıcı

Görsel Sanatlar Bölümü

Kime Uygulanacağı

İlkokul - Ortaokul Öğrencileri
13 Mart 2017
Arkadaşlık İlişkileri

Yer ve Saat

Derslikler 1 Hafta

Uygulayıcı

PDR Birimi

Kime Uygulanacağı

6. Sınıf Öğrencileri
13 Mart 2017
Kişisel Sınırlarımız

Yer ve Saat

Derslikler 1 Hafta

Uygulayıcı

PDR Birimi

Kime Uygulanacağı

3. Sınıf Öğrencileri
14 Mart 2017
İzmir Devlet Klasik Türk Müziği Korosu İstiklal Marşı ve Çanakkale Haftası Eğitim Konseri

Yer ve Saat

Yüksel Eraslan Kültür Merkezi 14.00

Uygulayıcı

Müzik Bölümü

Kime Uygulanacağı

Lise sınıfları
14 Mart 2017
14 Mart Dünya Pi Günü

Yer ve Saat

Konferans Salonu 14.30-16.30

Uygulayıcı

Matematik Bölümü

Kime Uygulanacağı

7. Sınıflar
15 Mart 2017
Verimli Çalışma Yöntemleri ve Test Çözüm Teknikleri

Yer ve Saat

Konferans Salonu 09.50-10.30

Uygulayıcı

PDR Birimi

Kime Uygulanacağı

8.Sınıf Öğrencileri
15 Mart 2017
Özel Ege Lisesi 16. "Günaydın Edebiyat" Öykü, Şiir ve Masal Yazma Yarışması Ödül Töreni

Yer ve Saat

Yüksel Eraslan Kültür Merkezi 14.30-16.20

Uygulayıcı

Türkçe Bölümü

Kime Uygulanacağı

Yarışmacı Okullar
16 Mart 2017
3. Ortak Sınav

Yer ve Saat

Derslikler 09.50-11.50

Uygulayıcı

Bölüm ve Zümreler

Kime Uygulanacağı

4-8.Sınıflar, Lise Sınıfları
17 Mart 2017
4. Sınıflar Quiz Show

Yer ve Saat

Yüksel Eraslan Kültür Merkezi 14.50-16.20

Uygulayıcı

Yabancı Diller Bölümü

Kime Uygulanacağı

4. Sınıf öğrencileri
17 Mart 2017
18 Mart Çanakkale Şehitlerini Anma Günü (1. oturum)

Yer ve Saat

Yüksel Eraslan Kültür Merkezi 10.40-11.20

Uygulayıcı

Sosyal Bilimler Bölümü

Kime Uygulanacağı

4.5.6.7. sınıflar
17 Mart 2017
18 Mart Çanakkale Şehitlerini Anma Günü (2. oturum)

Yer ve Saat

Yüksel Eraslan Kültür Merkezi 14.50-15.30

Uygulayıcı

Sosyal Bilimler Bölümü

Kime Uygulanacağı

8.9.10.11. sınıflar
18 Mart 2017
Okul Öncesi Bilim Şenliği

Yer ve Saat

Özel Ege Lisesi Yarım Gün

Uygulayıcı

Okul Öncesi Öğretmenleri

Kime Uygulanacağı

Okul Öncesi Öğrencileri
20 Mart 2017
23 Nisan Ulusal Egemenlik Çocuk Bayramı Kutlamaları-Spor Karşılaşmaları

Yer ve Saat

Spor Tesisleri 3 Hafta

Uygulayıcı

Beden Eğitimi Bölümü

Kime Uygulanacağı

4,5,6,7,8. Sınıf Öğrencileri
20 Mart 2017
Arkadaşlık İlişkileri

Yer ve Saat

Derslikler 1 Hafta

Uygulayıcı

PDR Birimi

Kime Uygulanacağı

5.Sınıf Öğrencileri
20 Mart 2017
Arkadaşlık İlişkileri

Yer ve Saat

Derslikler 1 Hafta

Uygulayıcı

PDR Birimi

Kime Uygulanacağı

7.Sınıf Öğrencileri
20 Mart 2017
Sınav Kaygısı, Başa Çıkma Yolları

Yer ve Saat

Konferans Salonu 15.30-16.20

Uygulayıcı

PDR Birimi

Kime Uygulanacağı

11. Sınıf Öğrencileri
22 Mart 2017
Özel Ege Lisesi Ege Bölgesi Okullar Arası 19. "Matematik Yarışması" Ödül Töreni

Yer ve Saat

Yüksel Eraslan Kültür Merkezi 15.00-16.30

Uygulayıcı

Matematik Bölümü

Kime Uygulanacağı

Dereceye Giren Okullar
25 Mart 2017
İzci Yürüyüşü

Yer ve Saat

Balçova/Teleferik Tam Gün

Uygulayıcı

İzcilik Kulübü

Kime Uygulanacağı

İzciler
25 Mart 2017
Okul Giriş Sınavı

Yer ve Saat

Derslikler 10.00

Uygulayıcı

Eğitim Yöneticileri

Kime Uygulanacağı

Öğrenciler
27 Mart 2017
Ana Sınıfı A- D Veli Toplantısı

Yer ve Saat

Derslikler 16.45

Uygulayıcı

Sınıf -Şube Öğretmenleri

Kime Uygulanacağı

Veliler
27 Mart 2017
11A Sınıfı Veli Toplantısı

Yer ve Saat

Derslikler 16.30-18.00

Uygulayıcı

Sınıf -Şube Öğretmenleri

Kime Uygulanacağı

Veliler
28 Mart 2017
Ana Sınıfı B Veli Toplantısı

Yer ve Saat

Derslikler 16.45

Uygulayıcı

Sınıf -Şube Öğretmenleri

Kime Uygulanacağı

Veliler
28 Mart 2017
11B Sınıfı Veli Toplantısı

Yer ve Saat

Derslikler 16.30-18.00

Uygulayıcı

Sınıf -Şube Öğretmenleri

Kime Uygulanacağı

Veliler
29 Mart 2017
Ana Sınıfı C Veli Toplantısı

Yer ve Saat

Derslikler 16.45

Uygulayıcı

Sınıf -Şube Öğretmenleri

Kime Uygulanacağı

Veliler
29 Mart 2017
11C Sınıfı Veli Toplantısı

Yer ve Saat

Derslikler 16.30-18.00

Uygulayıcı

Sınıf -Şube Öğretmenleri

Kime Uygulanacağı

Veliler
30 Mart 2017
1A Sınıfı Veli Toplantısı

Yer ve Saat

Derslikler 16.45

Uygulayıcı

Sınıf -Şube Öğretmenleri

Kime Uygulanacağı

Veliler
31 Mart 2017
1B Sınıfı Veli Toplantısı

Yer ve Saat

Derslikler 16.45

Uygulayıcı

Sınıf -Şube Öğretmenleri

Kime Uygulanacağı

Veliler
31 Mart 2017
Üniversite Günü

Yer ve Saat

Lise Bina Tam Gün

Uygulayıcı

Lise Rehberlik Birimi-Lise Müdürlüğü-Üniversiteler

Kime Uygulanacağı

Tüm Öğrenci ve Veliler
1 Nisan 2017
Doğa ve Kültür Gezisi

Yer ve Saat

Salihli (Sardes) - Kula Gezisi Günü Birlik

Uygulayıcı

Sosyal Bilimler Bölümü

Kime Uygulanacağı

9. sınıflar
1 Nisan 2017
2,3,4,5,6,7. Sınıflar Veli Toplantısı

Yer ve Saat

Derslikler 09.30-17.00

Uygulayıcı

Sınıf -Şube Öğretmenleri

Kime Uygulanacağı

Veliler
3 Nisan 2017
1C Sınıfı Veli Toplantısı

Yer ve Saat

Derslikler 16.45

Uygulayıcı

Sınıf -Şube Öğretmenleri

Kime Uygulanacağı

Veliler
3 Nisan 2017
Paylaşmak Güzeldir

Yer ve Saat

Derslikler 1 Hafta

Uygulayıcı

PDR Birimi

Kime Uygulanacağı

Okul Öncesi Öğrencileri
3 Nisan 2017
11D Sınıfı Veli Toplantısı

Yer ve Saat

Derslikler 16.30-18.00

Uygulayıcı

Sınıf -Şube Öğretmenleri

Kime Uygulanacağı

Veliler
4 Nisan 2017
Felsefe Söyleşisi

Yer ve Saat

Lise Binası Konuk Salonu 12.10- 13.10

Uygulayıcı

Lise Öğrencileri

Kime Uygulanacağı

9.10.11. sınıflar
4 Nisan 2017
Okul Öncesi İngiltere Etkinlikleri

Yer ve Saat

Okul Öncesi Binası 10.00

Uygulayıcı

Yabancı Diller Bölümü

Kime Uygulanacağı

Okul Öncesi Sınıfları
4 Nisan 2017
11E Sınıfı Veli Toplantısı

Yer ve Saat

Derslikler 16.30-18.00

Uygulayıcı

Sınıf -Şube Öğretmenleri

Kime Uygulanacağı

Veliler
5 Nisan 2017
8A ve 8D Sınıfı Veli Toplantısı

Yer ve Saat

Derslikler 16.45

Uygulayıcı

Sınıf -Şube Öğretmenleri

Kime Uygulanacağı

Veliler
6 Nisan 2017
Çocuk Belgeselciliği Sunum ve Sergisi Yıl Sonu Sergisi

Yer ve Saat

Konferans Salonu Konuk Salonu 17.00-18.00

Uygulayıcı

Okul Öncesi Öğretmenleri

Kime Uygulanacağı

Okul Öncesi Öğrencileri ve velileri
6 Nisan 2017
8B ve 8C Sınıfı Veli Toplantısı

Yer ve Saat

Derslikler 16.45

Uygulayıcı

Sınıf -Şube Öğretmenleri

Kime Uygulanacağı

Veliler
7 Nisan 2017
Halk Oyunları Gecesi

Yer ve Saat

Yüksel Eraslan Kültür Merkezi 18.00

Uygulayıcı

Halk Oyunları

Kime Uygulanacağı

Özel Ege Lisesi Öğrencileri
7 Nisan 2017
1.Sınıflar İngilizce Etkinlikleri

Yer ve Saat

1.sınıflar 1 gün

Uygulayıcı

Yabancı Diller Bölümü

Kime Uygulanacağı

1.Sınıflar
7 Nisan 2017
Ana - Baba Okulu

Yer ve Saat

Konferans Salonu 16.30 - 18.00

Uygulayıcı

PDR Birimi - Uzman Kişiler

Kime Uygulanacağı

Tüm Veliler
8 Nisan 2017
2,3,4,5,6,7. Sınıflar Veli Toplantısı

Yer ve Saat

Derslikler 09.30-17.00

Uygulayıcı

Sınıf -Şube Öğretmenleri

Kime Uygulanacağı

Veliler
10 Nisan 2017
Teknoloji Kullanımı

Yer ve Saat

Derslikler 1 Hafta

Uygulayıcı

PDR Birimi

Kime Uygulanacağı

5.Sınıf Öğrencileri
10 Nisan 2017
Teknoloji Kullanımı

Yer ve Saat

Derslikler 1 Hafta

Uygulayıcı

PDR Birimi

Kime Uygulanacağı

7.Sınıf Öğrencileri
11 Nisan 2017
Vaka İncelemesi

Yer ve Saat

Konferans Salonu 16.30-18.00

Uygulayıcı

İlgili Bölümler

Kime Uygulanacağı

Tüm Öğretmenler
12 Nisan 2017
6,7,8. Sınıflar Scrabble (1.Tur)

Yer ve Saat

Kütüphane 15.30-16.20

Uygulayıcı

Yabancı Diller Bölümü

Kime Uygulanacağı

Katılımcı Öğrenciler
12 Nisan 2017
Ankara Gezisi

Yer ve Saat

Ankara 3 Gün

Uygulayıcı

PDR Birimi Görevli Öğretmenler

Kime Uygulanacağı

11. Sınıf Öğrencileri
14 Nisan 2017
Doğal Yaşam Canlılarını Tanıma

Yer ve Saat

Sasalı Doğal Yaşam Parkı 09.00-12.30

Uygulayıcı

2. Sınıflar Zümresi

Kime Uygulanacağı

2. Sınıf Öğrencileri
15 Nisan 2017
Geleneksel Çocuk Oyunları Pikniği

Yer ve Saat

Okul Bahçesi 10.30 - 13.30

Uygulayıcı

Okul Öncesi Öğretmenleri

Kime Uygulanacağı

Veliler ve Öğrenciler
15 Nisan 2017
Doğa ve Kültür Gezisi

Yer ve Saat

Çanakkale İki Gün

Uygulayıcı

Sosyal Bilimler Bölümü

Kime Uygulanacağı

7. sınıflar
15 Nisan 2017
10. Sınıflar Veli Toplantısı

Yer ve Saat

Derslikler 09.30-17.00

Uygulayıcı

Sınıf -Şube Öğretmenleri

Kime Uygulanacağı

Veliler
17 Nisan 2017
‘İyi ki 23 Nisan Var’ Konulu Resim Sergisi

Yer ve Saat

Konuk Salonu 12 gün

Uygulayıcı

Görsel Sanatlar Bölümü

Kime Uygulanacağı

İlkokul - Ortaokul Öğrencileri
17 Nisan 2017
Korolar Şenliği

Yer ve Saat

Yüksel Eraslan Kültür Merkezi 13.10 - 15.30

Uygulayıcı

Müzik Bölümü

Kime Uygulanacağı

Korolar Şenliğine katılan okullar
17 Nisan 2017
Teknoloji Kullanımı

Yer ve Saat

Derslikler 1 Hafta

Uygulayıcı

PDR Birimi

Kime Uygulanacağı

6.Sınıf Öğrencileri
17 Nisan 2017
Ben ve Diğerleri

Yer ve Saat

Derslikler 1 Hafta

Uygulayıcı

PDR Birimi

Kime Uygulanacağı

1. Sınıf Öğrencileri
18 Nisan 2017
4. Sınıf Matematik Yarışması

Yer ve Saat

Derslikler 09.30-12.00

Uygulayıcı

4. Sınıf Zümresi

Kime Uygulanacağı

4. Sınıf Öğrencileri
19 Nisan 2017
Özel Ege Lisesi 15."Fen Araştırma Projeleri Yarışması" Sergisi

Yer ve Saat

D Blok Spor Salonu 9.00-16.00

Uygulayıcı

Fen Bilimleri Zümresi-Bilim Kurulu

Kime Uygulanacağı

Yarışmacı Öğrenciler
19 Nisan 2017
6,7,8. Sınıflar Scrabble (Final)

Yer ve Saat

Kütüphane 15.40-16.20

Uygulayıcı

Yabancı Diller Bölümü

Kime Uygulanacağı

Katılımcı Öğrenciler
19 Nisan 2017
Sınava Doğru

Yer ve Saat

Konferans Salonu 09.50-10.30

Uygulayıcı

PDR Birimi

Kime Uygulanacağı

8.Sınıf Öğrencileri
20 Nisan 2017
TEOG Öncesi Moral Kahvaltısı

Yer ve Saat

Okul Bahçesi 9.00-10.30

Uygulayıcı

PDR Birimi

Kime Uygulanacağı

8.Sınıf Öğrencileri
20 Nisan 2017
İzmir Devlet Klasik Türk Müziği Korosu 23 Nisan Konseri

Yer ve Saat

Yüksel Eraslan Kültür Merkezi 14.00

Uygulayıcı

Müzik Bölümü

Kime Uygulanacağı

5. 6. ve 7. Sınıf Öğrencileri
21 Nisan 2017
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı

Yer ve Saat

Okul Bahçesi 10.30-11.30

Uygulayıcı

Beden Eğitimi Bölümü Sınıf Öğretmenleri

Kime Uygulanacağı

Tüm sınıflar
22 Nisan 2017
9. Sınıflar Veli Toplantısı

Yer ve Saat

Derslikler 09.30-17.00

Uygulayıcı

Sınıf -Şube Öğretmenleri

Kime Uygulanacağı

Veliler
24 Nisan 2017
19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı Sınıflar Arası Spor Karşılaşmaları

Yer ve Saat

Spor Tesisleri 3 Hafta

Uygulayıcı

Beden Eğitimi Bölümü

Kime Uygulanacağı

Lise sınıfları
24 Nisan 2017
Arkadaşlık İlişkilerimiz

Yer ve Saat

Derslikler 1 Hafta

Uygulayıcı

PDR Birimi

Kime Uygulanacağı

4. Sınıf Öğrencileri
28 Nisan 2017
Ege Üniversitesi Kağıt Müzesi

Yer ve Saat

Bornova Yarım gün

Uygulayıcı

1. sınıflar Zümresi

Kime Uygulanacağı

1. Sınıf Öğrencileri
28 Nisan 2017
Münazara Gösteri Maçı

Yer ve Saat

Yüksel Eraslan Kültür Merkezi 14.50- 16.20

Uygulayıcı

Türkçe Münazara Kulübü

Kime Uygulanacağı

Tüm Lise
29 Nisan 2017
Seferihisar Gezisi

Yer ve Saat

Seferihisar Tam Gün

Uygulayıcı

PDR Birimi Görevli Öğretmenler

Kime Uygulanacağı

9. Sınıf Öğrencileri
1 Mayıs 2017
Arkadaşlık İlişkilerimiz

Yer ve Saat

Derslikler 1 Hafta

Uygulayıcı

PDR Birimi

Kime Uygulanacağı

2. Sınıf Öğrencileri
2 Mayıs 2017
Portfolyo Sunumu A

Yer ve Saat

Okul Öncesi Binası 16.45-18.00

Uygulayıcı

Okul Öncesi Öğretmenleri

Kime Uygulanacağı

Veliler ve Öğrenci
3 Mayıs 2017
8. Sınıflar Arası Bilgi Yarışması

Yer ve Saat

Konferans Salonu 14.50- 16.20

Uygulayıcı

Sosyal Bilimler Bölümü

Kime Uygulanacağı

8. sınıflar
3 Mayıs 2017
Portfolyo Sunumu B

Yer ve Saat

Okul Öncesi Binası 16.45-18.00

Uygulayıcı

Okul Öncesi Öğretmenleri

Kime Uygulanacağı

Veliler ve Öğrenci
3 Mayıs 2017
Lise Fransızca Tiyatro Gösterisi

Yer ve Saat

Yüksel Eraslan Kültür Merkezi 18.00

Uygulayıcı

Yabancı Diller Bölümü

Kime Uygulanacağı

Veliler
4 Mayıs 2017
Portfolyo Sunumu C

Yer ve Saat

Okul Öncesi Binası 16.45-18.00

Uygulayıcı

Okul Öncesi Öğretmenleri

Kime Uygulanacağı

Veliler ve Öğrenci
4 Mayıs 2017
3. ve 4. sınıflar Almanca Oyun Günü

Yer ve Saat

Okul Bahçesi 15.40-16.20

Uygulayıcı

Yabancı Diller Bölümü

Kime Uygulanacağı

3. ve 4.sınıflar
5 Mayıs 2017
Portfolyo Sunumu D

Yer ve Saat

Okul Öncesi Binası 16.45-18.00

Uygulayıcı

Okul Öncesi Öğretmenleri

Kime Uygulanacağı

Veliler ve Öğrenci
5 Mayıs 2017
Ana - Baba Okulu

Yer ve Saat

Konferans Salonu 16.30-18.00

Uygulayıcı

PDR Birimi Uzman Kişiler

Kime Uygulanacağı

Tüm Veliler
6 Mayıs 2017
19. Geleneksel Okul Şenliği

Yer ve Saat

Okul Bahçesi 16.30

Uygulayıcı

Bölüm ve Zümreler

Kime Uygulanacağı

Öğretmen, Öğrenci ve Veliler
6 Mayıs 2017
'Resim ve Seramik Veli-Öğrenci Etkinliği‘ Karma Resim Sergisi

Yer ve Saat

Yüksel Eraslan Kültür Merkezi 7 gün

Uygulayıcı

Görsel Sanatlar Bölümü

Kime Uygulanacağı

Veli ve Öğrenciler
6 Mayıs 2017
Doğa ve Kültür Gezisi

Yer ve Saat

Pamukkale İki Gün

Uygulayıcı

Sosyal Bilimler Bölümü

Kime Uygulanacağı

8. sınıflar
8 Mayıs 2017
Arkadaşlık İlişkileri

Yer ve Saat

Derslikler 1 Hafta

Uygulayıcı

PDR Birimi

Kime Uygulanacağı

3. Sınıf Öğrencileri
10 Mayıs 2017
Özel Ege Lisesi 15. "Fen Araştırma Projeleri Yarışması" Ödül Töreni

Yer ve Saat

Yüksel Eraslan Kültür Merkezi 15.00-16.20

Uygulayıcı

Fen Bilimleri Zümresi-Bilim Kurulu

Kime Uygulanacağı

Ödül Alan Öğrenciler Konuklar
10 Mayıs 2017
TEOG Sonrası Moral Etkinliği - Yemek

Yer ve Saat

Homeros Vadisi 12.30-16.00

Uygulayıcı

PDR Birimi

Kime Uygulanacağı

8.Sınıf Öğrencileri
11 Mayıs 2017
5. Sınıflar İngilizce Gecesi

Yer ve Saat

Yüksel Eraslan Kültür Merkezi 18.00

Uygulayıcı

Yabancı Diller Bölümü

Kime Uygulanacağı

Veliler
12 Mayıs 2017
Trafik Eğitim Parkı

Yer ve Saat

Karşıyaka Trafik Eğitim Parkı 09.00- 12.00

Uygulayıcı

3. Sınıflar Zümresi

Kime Uygulanacağı

3. Sınıf Öğrencileri
13 Mayıs 2017
19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı Bisiklet Şenliği

Yer ve Saat

Karşıyaka-Bostanlı-Sasalı Tam Gün

Uygulayıcı

Beden Eğitimi Bölümü

Kime Uygulanacağı

9.10.11.Sınıflar
15 Mayıs 2017
Lise Öğrencileri Karma Resim Sergisi

Yer ve Saat

Lise Binası 12 gün

Uygulayıcı

Görsel Sanatlar Bölümü

Kime Uygulanacağı

Lise Öğrencileri
15 Mayıs 2017
4. Ortak Sınav

Yer ve Saat

Derslikler 09.50-11.50

Uygulayıcı

Bölüm ve Zümreler

Kime Uygulanacağı

4-8.Sınıflar, Lise Sınıfları
16 Mayıs 2017
İzmir Devlet Klasik Türk Müziği Korosu 19 Mayıs Konseri

Yer ve Saat

Yüksel Eraslan Kültür Merkezi 20.00

Uygulayıcı

Müzik Bölümü

Kime Uygulanacağı

Öğretmenler, Öğrenciler, Veliler
17 Mayıs 2017
İlköğretimden Liseye Doğru

Yer ve Saat

Konferans Salonu 09.50-10.30

Uygulayıcı

PDR Birimi

Kime Uygulanacağı

8. Sınıf Öğrencileri
18 Mayıs 2017
Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı Töreni

Yer ve Saat

Okul Bahçesi 10.30-11.30

Uygulayıcı

Türkçe Bölümü- Beden Eğitimi Bölümü

Kime Uygulanacağı

Tüm Sınıflar
18 Mayıs 2017
3,4,5. Sınıflar Scrabble (1.Tur)

Yer ve Saat

Kütüphane 14.50-16.20

Uygulayıcı

Yabancı Diller Bölümü

Kime Uygulanacağı

Katılımcı Öğrenciler
18 Mayıs 2017
Özel Ege Lisesi Kep Giyme ve Mezuniyet Töreni

Yer ve Saat

Yüksel Eraslan Kültür Merkezi 18.30

Uygulayıcı

Mezuniyet Töreni Komitesi

Kime Uygulanacağı

12. Sınıflar, Veliler
22 Mayıs 2017
Mesleki Gölge

Yer ve Saat

Çalışma Sahası Tam Gün

Uygulayıcı

PDR Birimi Uzman Kişiler

Kime Uygulanacağı

9. Sınıf Öğrencileri
23 Mayıs 2017
Özel Ege Lisesi 8.Sınıflar Yıl Sonu Yemeği

Yer ve Saat

Hilton Oteli 20.00

Uygulayıcı

Özel Ege Lisesi

Kime Uygulanacağı

Eğitim Yöneticileri, Öğretmenler, Veliler,8. Sınıf Öğrencileri
24 Mayıs 2017
4.Sınıflar Bilgi Yarışması

Yer ve Saat

Konferans Salonu 09.50-11.20

Uygulayıcı

4.Sınıf Zümresi

Kime Uygulanacağı

4.Sınıf Öğrencileri
24 Mayıs 2017
16.Bilim Şenliği

Yer ve Saat

D Blok Spor Salonu 13.10-16.00

Uygulayıcı

Fen Bilimleri Zümresi-Bilim Kurulu

Kime Uygulanacağı

İlkokul-Ortaokul-Lise katılımcı öğrencileri
24 Mayıs 2017
Yabancı Diller Gecesi

Yer ve Saat

Yüksel Eraslan Kültür Merkezi 18.00

Uygulayıcı

Yabancı Diller Bölümü

Kime Uygulanacağı

Veliler
25 Mayıs 2017
Özel Ege Lisesi Mezuniyet Balosu

Yer ve Saat

Hilton Oteli 20.00

Uygulayıcı

Özel Ege Lisesi

Kime Uygulanacağı

Eğitim Yöneticileri, Öğretmenler, Veliler, 12. Sınıf Öğrencileri
25 Mayıs 2017
3,4,5. Sınıflar Scrabble (Final)

Yer ve Saat

Kütüphane 14.50-16.20

Uygulayıcı

Yabancı Diller Bölümü

Kime Uygulanacağı

Katılımcı Öğrenciler
26 Mayıs 2017
Tarih Söyleşisi

Yer ve Saat

Lise Binası Konuk Salonu 12.10- 13.10

Uygulayıcı

Sosyal Bilimler Bölümü

Kime Uygulanacağı

9.10.11.12. sınıflar
26 Mayıs 2017
Ana Sınıfları ve 1. Sınıflar Yıl Sonu Gösterisi

Yer ve Saat

Yüksel Eraslan Kültür Merkezi Tam Gün

Uygulayıcı

Ana Sınıfları ve 1. Sınıflar Zümresi

Kime Uygulanacağı

Öğrenciler
26 Mayıs 2017
'Ana Sınıfları ve 1. Sınıflar' Resim ve Seramik Sergisi

Yer ve Saat

Yüksel Eraslan Kültür Merkezi 7 gün

Uygulayıcı

Görsel Sanatlar Bölümü

Kime Uygulanacağı

Ana Sınıfları - İlkokul 1. Sınıflar
26 Mayıs 2017
Mesleki Gölge

Yer ve Saat

Çalışma Sahası Tam Gün

Uygulayıcı

PDR Birimi Uzman Kişiler

Kime Uygulanacağı

10. Sınıf Öğrencileri
27 Mayıs 2017
Doğa ve Kültür Gezisi

Yer ve Saat

Bergama Günü birlik

Uygulayıcı

Sosyal Bilimler Bölümü

Kime Uygulanacağı

6. sınıflar
30 Mayıs 2017
Spor Şenliği

Yer ve Saat

Spor Sarayı 2 Gün

Uygulayıcı

Beden Eğitimi Bölümü

Kime Uygulanacağı

İlköğretim ve Lise Öğrencileri
30 Mayıs 2017
"Yıldızların Altında" Sinema Gecesi

Yer ve Saat

Okul Bahçesi 20.30

Uygulayıcı

PDR Birimi Beden Eğitimi Bölümü

Kime Uygulanacağı

4,5,6,7. sınıf öğrencileri
31 Mayıs 2017
Müze Çalışması

Yer ve Saat

Balçova- İnciraltı Piri Reis Gemisi 13.10- 16:20

Uygulayıcı

Sosyal Bilimler Bölümü

Kime Uygulanacağı

7. sınıflar
31 Mayıs 2017
"Yıldızların Altında" Sinema Gecesi

Yer ve Saat

Okul Bahçesi 20.30

Uygulayıcı

PDR Birimi Beden Eğitimi Bölümü

Kime Uygulanacağı

8. sınıf ve Lise öğrencileri
1 Haziran 2017
Çalgı Kulübü Etkinliği

Yer ve Saat

Yüksel Eraslan Kültür Merkezi 14.50- 15.30

Uygulayıcı

Müzik Bölümü

Kime Uygulanacağı

3.4.5. sınıf öğrencileri
1 Haziran 2017
Türkçe Tiyatro (Ortaokul)

Yer ve Saat

Yüksel Eraslan Kültür Merkezi Sabah 14.00 Akşam 18.00

Uygulayıcı

Türkçe Tiyatro Kulübü (Ortaokul)

Kime Uygulanacağı

Öğrenciler, Öğretmenler, Veliler
1 Haziran 2017
4. Sınıflar Kahvaltısı

Yer ve Saat

Okul Bahçesi 9.00-10.30

Uygulayıcı

4. Sınıf Zümresi ve PDR Birimi

Kime Uygulanacağı

4. Sınıf Öğrencileri
2 Haziran 2017
Fotoğraf Sergisi

Yer ve Saat

Yüksel Eraslan Kültür Merkezi 1 Hafta

Uygulayıcı

Fotoğrafçılık Kulübü

Kime Uygulanacağı

Öğrenciler
2 Haziran 2017
5. Sınıflar Kahvaltısı

Yer ve Saat

Okul Bahçesi 9.00-10.30

Uygulayıcı

5. Sınıf Zümresi ve PDR Birimi

Kime Uygulanacağı

5. Sınıf Öğrencileri
5 Haziran 2017
6. Sınıflar Kahvaltısı

Yer ve Saat

Okul Bahçesi 9.00-10.30

Uygulayıcı

6. Sınıf Zümresi ve PDR Birimi

Kime Uygulanacağı

6. Sınıf Öğrencileri
5 Haziran 2017
Türkçe Tiyatro (Lise)

Yer ve Saat

Yüksel Eraslan Kültür Merkezi Sabah 14.00 Akşam 18.00

Uygulayıcı

Türkçe Tiyatro Kulübü (Lise)

Kime Uygulanacağı

Öğrenciler, Öğretmenler, Veliler
6 Haziran 2017
Sporcu Kokteyli

Yer ve Saat

Yüksel Eraslan Kültür Merkezi 15.30

Uygulayıcı

Beden Eğitimi Bölümü

Kime Uygulanacağı

Sporcular
6 Haziran 2017
7. Sınıflar Kahvaltısı

Yer ve Saat

Okul Bahçesi 9.00-10.30

Uygulayıcı

7. Sınıf Zümresi ve PDR Birimi

Kime Uygulanacağı

7. Sınıf Öğrencileri
7 Haziran 2017
8. Sınıflar Kahvaltısı

Yer ve Saat

Okul Bahçesi 9.00-10.30

Uygulayıcı

8. Sınıf Zümresi ve PDR Birimi

Kime Uygulanacağı

8. Sınıf Öğrencileri
9 Haziran 2017
Emeklilik Töreni GÜLAY DİNÇ Emekli

Yer ve Saat

Yüksel Eraslan Kültür Merkezi 14.30

Uygulayıcı

Türkçe Bölümü

Kime Uygulanacağı

Eğitim Yöneticileri,Öğretmen-ler, Personel
19 Eylül 2016
Çocuğum Okula Başlıyor

Yer ve Saat

Konferans Salonu 10.30-12.00

Uygulayıcı

PDR Birimi

Kime Uygulanacağı

Okul Öncesi ve 1. Sınıf Velileri
21 Eylül 2016
Kulüp Tanıtımları

Yer ve Saat

Yüksel Eraslan Kültür Merkezi 14.00-16.20

Uygulayıcı

PDR Birimi

Kime Uygulanacağı

6., 7. ve 8. Sınıf Öğrencileri
22 Eylül 2016
Kulüp Tanıtımları

Yer ve Saat

Yüksel Eraslan Kültür Merkezi 14.00-16.20

Uygulayıcı

PDR Birimi

Kime Uygulanacağı

3. 4. ve 5. Sınıf Öğrencileri
28 Eylül 2016
TUBİTAK Seçme Sınavı

Yer ve Saat

Yemekhane 14.50-16.20

Uygulayıcı

Matematik Bölümü

Kime Uygulanacağı

5,6,7. sınıflar
28 Eylül 2016
12. Sınıflar Veli Toplantısı

Yer ve Saat

Konferans Salonu 16.30

Uygulayıcı

Eğitim Yöneticileri, Şube Rehber Öğretmenleri

Kime Uygulanacağı

Veliler
3 Ekim 2016
8. sınıflar Veli Toplantısı

Yer ve Saat

Konferans Salonu 16.30

Uygulayıcı

PDR Birimi ve Bölümler

Kime Uygulanacağı

Veliler
3 Ekim 2016
Tanışma - Sınıf Söyleşileri

Yer ve Saat

Derslikler 1 Hafta

Uygulayıcı

PDR Birimi

Kime Uygulanacağı

Okul Öncesi ve 1. Sınıf Öğrencileri
4 Ekim 2016
Sınav Sistemi (YGS-LYS)

Yer ve Saat

Konferans Salonu 15.30-16.20

Uygulayıcı

PDR Birimi

Kime Uygulanacağı

12. Sınıf Öğrencileri
5 Ekim 2016
Cumhuriyet Kutlamaları Sınıflar Arası Spor Müsabakaları

Yer ve Saat

Spor Tesisleri 3 Hafta

Uygulayıcı

Beden Eğitimi Bölümü

Kime Uygulanacağı

Lise Sınıfları
5 Ekim 2016
9. Sınıflar Veli Toplantısı

Yer ve Saat

Konferans Salonu 16.30

Uygulayıcı

Eğitim Yöneticileri, Şube Rehber Öğretmenleri

Kime Uygulanacağı

Veliler
5 Ekim 2016
Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş Sistemi

Yer ve Saat

Konferans Salonu 09.50-10.30

Uygulayıcı

PDR Birimi

Kime Uygulanacağı

8.Sınıf Öğrencileri
5 Ekim 2016
Moral Gezisi

Yer ve Saat

Çiçekliköy Tam Gün

Uygulayıcı

PDR Birimi Görevli Öğretmenler

Kime Uygulanacağı

12. Sınıf Öğrencileri
6 Ekim 2016
5. Sınıflar Tanışma Gezisi

Yer ve Saat

Homeros Vadisi 12.30 - 16.00

Uygulayıcı

PDR Birimi

Kime Uygulanacağı

5. Sınıf Öğrencileri
6 Ekim 2016
10. Sınıflar Veli Toplantısı

Yer ve Saat

Konferans Salonu 16.30

Uygulayıcı

Eğitim Yöneticileri, Şube Rehber Öğretmenleri

Kime Uygulanacağı

Veliler
7 Ekim 2016
5.,6.,7. Sınıflar Veli Toplantısı

Yer ve Saat

Yüksel Eraslan Kültür Merkezi Derslikler 16.30

Uygulayıcı

Eğitim Yöneticileri, Bölüm Başkanları, Şube Rehber Öğr.

Kime Uygulanacağı

Veliler
10 Ekim 2016
11. Sınıflar Veli Toplantısı

Yer ve Saat

Konferans Salonu 16.30

Uygulayıcı

Eğitim Yöneticileri, Şube Rehber Öğretmenleri

Kime Uygulanacağı

Veliler
10 Ekim 2016
Ortaokula Merhaba

Yer ve Saat

Derslikler 1 Hafta

Uygulayıcı

PDR Birimi

Kime Uygulanacağı

5.Sınıf Öğrencileri
10 Ekim 2016
Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş Sistemi

Yer ve Saat

Derslikler 1 Hafta

Uygulayıcı

PDR Birimi

Kime Uygulanacağı

7.Sınıf Öğrencileri
11 Ekim 2016
Ana Sınıfı ve 1. Sınıflar Veli Toplantısı

Yer ve Saat

Derslikler 16.45

Uygulayıcı

Zümreler

Kime Uygulanacağı

Veliler
11 Ekim 2016
4. Sınıflar Gezisi

Yer ve Saat

Homeros Vadisi 12.30-16.00

Uygulayıcı

PDR Birimi

Kime Uygulanacağı

4. Sınıf Öğrencileri
12 Ekim 2016
2. ve 3. Sınıflar Veli Toplantısı

Yer ve Saat

Derslikler 16.45

Uygulayıcı

Zümreler

Kime Uygulanacağı

Veliler
12 Ekim 2016
Liseli Olmak

Yer ve Saat

Konferans Salonu 15.40-16.20

Uygulayıcı

PDR Birimi

Kime Uygulanacağı

9. Sınıf Öğrencileri
13 Ekim 2016
Moral Gezisi

Yer ve Saat

Çiçekliköy Tam Gün

Uygulayıcı

PDR Birimi Görevli Öğretmenler

Kime Uygulanacağı

9.Sınıf Öğrencileri
13 Ekim 2016
4.sınıflar Veli Toplantısı

Yer ve Saat

Konferans Salonu 16.30

Uygulayıcı

Zümreler

Kime Uygulanacağı

Veliler
14 Ekim 2016
Moral Gezisi

Yer ve Saat

Çiçekliköy Tam Gün

Uygulayıcı

PDR Birimi Görevli Öğretmenler

Kime Uygulanacağı

9.Sınıf Öğrencileri
17 Ekim 2016
Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş Sistemi

Yer ve Saat

Derslikler 1 Hafta

Uygulayıcı

PDR Birimi

Kime Uygulanacağı

6.Sınıf Öğrencileri
17 Ekim 2016
Büyüyoruz

Yer ve Saat

Derslikler 1 Hafta

Uygulayıcı

PDR Birimi

Kime Uygulanacağı

4. Sınıf Öğrencileri
18 Ekim 2016
Okul Öncesi Cumhuriyet Çocukları Atletizm Oyunları

Yer ve Saat

Spor Sarayı 14.00-15.30

Uygulayıcı

Okul Öncesi - Beden Eğitimi Bölümü

Kime Uygulanacağı

Okul Öncesi Öğrencileri
19 Ekim 2016
Cumhuriyet Kutlamaları Atletizm Yarışları

Yer ve Saat

Atletizm Pisti 14.50-15.30

Uygulayıcı

Beden Eğitimi Bölümü

Kime Uygulanacağı

3.4.5. Sınıflar
19 Ekim 2016
Zaman Yönetimi ve Verimli Çalışma Yöntemleri

Yer ve Saat

Konferans Salonu 14.50-16.20

Uygulayıcı

PDR Birimi

Kime Uygulanacağı

11. Sınıf Öğrencileri
20 Ekim 2016
Müzede Yaratıcı Drama

Yer ve Saat

İzmir Fuarı Taş Eserler Müzesi İki yarım gün

Uygulayıcı

4.Sınıf Zümresi

Kime Uygulanacağı

4.Sınıf Öğrencileri
20 Ekim 2016
Cumhuriyet Kutlamaları Atletizm Yarışları

Yer ve Saat

Atletizm Pisti 14.50-15.30

Uygulayıcı

Beden Eğitimi Bölümü

Kime Uygulanacağı

6.7.8. Sınıflar
20 Ekim 2016
Zaman ve Stres Yönetimi Verimli Ders Çalışma Yöntemleri

Yer ve Saat

Konferans Salonu 14.50-16.20

Uygulayıcı

PDR Birimi

Kime Uygulanacağı

10. Sınıf Öğrencileri
22 Ekim 2016
Cumhuriyet Kutlamaları Bisiklet Gezisi

Yer ve Saat

Karşıyaka-Bostanlı-Sasalı Tam Gün

Uygulayıcı

Beden Eğitimi Bölümü

Kime Uygulanacağı

9.10.11.Sınıflar
24 Ekim 2016
Cumhuriyet Kutlamaları Basketbol Turnuvası

Yer ve Saat

Spor Sarayı 2 Hafta

Uygulayıcı

Beden Eğitimi Bölümü

Kime Uygulanacağı

8.Sınıflar
24 Ekim 2016
'Cumhuriyet Yolunda, Atatürk’ün İzinde' Konulu Resim Sergisi

Yer ve Saat

Yüksel Eraslan Kültür Merkezi 3 Hafta

Uygulayıcı

Görsel Sanatlar Bölümü

Kime Uygulanacağı

İlkokul - Ortaokul Öğrencileri
24 Ekim 2016
Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş Sistemi

Yer ve Saat

Konferans Salonu 17.00-18.00

Uygulayıcı

PDR Birimi

Kime Uygulanacağı

7. Sınıf Velileri
24 Ekim 2016
Duygularımı Tanıyorum

Yer ve Saat

Derslikler 1 Hafta

Uygulayıcı

PDR Birimi

Kime Uygulanacağı

2. Sınıf Öğrencileri
26 Ekim 2016
Verimli Çalışma Yöntemleri ve Test Çözüm Teknikleri

Yer ve Saat

Konferans Salonu 09.50-10.30

Uygulayıcı

PDR Birimi

Kime Uygulanacağı

8.Sınıf Öğrencileri
27 Ekim 2016
Ortaokula Merhaba

Yer ve Saat

Konferans Salonu 17.00-18.00

Uygulayıcı

PDR Birimi

Kime Uygulanacağı

5. Sınıf Velileri
28 Ekim 2016
Cumhuriyet Bayramı Töreni

Yer ve Saat

Okul Bahçesi 10.30-11.30

Uygulayıcı

Sosyal Bilimler Bölümü

Kime Uygulanacağı

Tüm Sınıflar
31 Ekim 2016
Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş Sistemi

Yer ve Saat

Konferans Salonu 17.00-18.00

Uygulayıcı

PDR Birimi

Kime Uygulanacağı

6. Sınıf Velileri
1 Kasım 2016
Latife Hanım Köşkü Gezisi

Yer ve Saat

Karşıyaka Yarım gün

Uygulayıcı

1. Sınıflar Zümresi

Kime Uygulanacağı

1. Sınıf Öğrencileri
1 Kasım 2016
Matematik Kulübü Seçme Sınavı

Yer ve Saat

Derslikler 10.30-12.10

Uygulayıcı

4.Sınıf Zümresi

Kime Uygulanacağı

4. Sınıf Öğrencileri
1 Kasım 2016
Benim Sorumluluklarım

Yer ve Saat

Derslikler 1 Hafta

Uygulayıcı

PDR Birimi

Kime Uygulanacağı

3. Sınıf Öğrencileri
2 Kasım 2016
Deprem ve Doğal Afet Bilinci Kazandırma Semineri

Yer ve Saat

Konferans Salonu 15.40- 16.20

Uygulayıcı

Sivil Savunma Kulübü

Kime Uygulanacağı

4. 5. Sınıflar
2 Kasım 2016
Deprem ve Doğal Afet Bilinci Kazandırma Semineri

Yer ve Saat

Konferans Salonu 14.50- 15.30

Uygulayıcı

Sivil Savunma Kulübü

Kime Uygulanacağı

9. sınıflar
2 Kasım 2016
8A ve 8D Sınıfı Veli Toplantısı

Yer ve Saat

Derslikler 16.45

Uygulayıcı

Sınıf -Şube Öğretmenleri

Kime Uygulanacağı

Veliler
2 Kasım 2016
İstanbul Gezisi

Yer ve Saat

İstanbul 3 Gün

Uygulayıcı

PDR Birimi Görevli Öğretmenler

Kime Uygulanacağı

12.Sınıf Öğrencileri
3 Kasım 2016
Deprem ve Doğal Afet Bilinci Kazandırma Semineri

Yer ve Saat

Konferans Salonu 14.50- 15.30

Uygulayıcı

Sivil Savunma Kulübü

Kime Uygulanacağı

6.7. sınıflar
3 Kasım 2016
8B ve 8C Sınıfı Veli Toplantısı

Yer ve Saat

Derslikler 16.45

Uygulayıcı

Sınıf -Şube Öğretmenleri

Kime Uygulanacağı

Veliler
4 Kasım 2016
Kağıt ve Kitap Sanatları Müzesi

Yer ve Saat

Ege Üniversitesi 09.00-12.30

Uygulayıcı

2. Sınıflar Zümresi

Kime Uygulanacağı

2. Sınıf Öğrencileri
5 Kasım 2016
Atatürk'ü Anma Haftası Bisiklet Gezisi

Yer ve Saat

Karşıyaka-Bostanlı-Sasalı Tam Gün

Uygulayıcı

Beden Eğitimi Bölümü

Kime Uygulanacağı

7.8.Sınıflar
7 Kasım 2016
12A Sınıfı Veli Toplantısı

Yer ve Saat

Derslikler 16.30-18.00

Uygulayıcı

Sınıf -Şube Öğretmenleri

Kime Uygulanacağı

Veliler
7 Kasım 2016
Verimli Çalışma Yöntemleri ve Test Çözüm Teknikleri

Yer ve Saat

Derslikler 1 Hafta

Uygulayıcı

PDR Birimi

Kime Uygulanacağı

5.Sınıf Öğrencileri
7 Kasım 2016
Verimli Çalışma Yöntemleri ve Test Çözüm Teknikleri

Yer ve Saat

Derslikler 1 Hafta

Uygulayıcı

PDR Birimi

Kime Uygulanacağı

7.Sınıf Öğrencileri
8 Kasım 2016
12B Sınıfı Veli Toplantısı

Yer ve Saat

Derslikler 16.30-18.00

Uygulayıcı

Sınıf -Şube Öğretmenleri

Kime Uygulanacağı

Veliler
9 Kasım 2016
1. Ortak Sınav

Yer ve Saat

Derslikler 09.50-11.50

Uygulayıcı

Bölüm ve Zümreler

Kime Uygulanacağı

4-8.Sınıflar, Lise Sınıfları
9 Kasım 2016
Atatürk'ü Anma Haftası Basketbol Turnuvası

Yer ve Saat

Spor Sarayı Tam Gün

Uygulayıcı

Beden Eğitimi Bölümü

Kime Uygulanacağı

Genç Erkek Basketbol Takımı ve Katılımcı Okullar
9 Kasım 2016
12C Sınıfı Veli Toplantısı

Yer ve Saat

Derslikler 16.30-18.00

Uygulayıcı

Sınıf -Şube Öğretmenleri

Kime Uygulanacağı

Veliler
10 Kasım 2016
Atatürk'ü Anma Töreni

Yer ve Saat

Okul Bahçesi ve Yüksel Eraslan Kültür Merkezi 09.00-11.00

Uygulayıcı

Türkçe Bölümü

Kime Uygulanacağı

Tüm sınıflar
10 Kasım 2016
İzmir Devlet Klasik Türk Müziği Korosu Atatürk'ün Sevdiği Şarkılar Konseri

Yer ve Saat

Yüksel Eraslan Kültür Merkezi 14.00

Uygulayıcı

Müzik Bölümü

Kime Uygulanacağı

Lise sınıfları
10 Kasım 2016
Tarih Söyleşisi

Yer ve Saat

Lise Binası Konuk Salonu 12.10- 13.10

Uygulayıcı

Sosyal Bilimler Bölümü

Kime Uygulanacağı

9.10.11.12. sınıflar
11 Kasım 2016
6.Yüzme Şenliği

Yer ve Saat

Spor Sarayı Yarım Gün

Uygulayıcı

Beden Eğitimi Bölümü

Kime Uygulanacağı

Yüzme Takımı ve Katılımcı Okullar
11 Kasım 2016
Zaman ve Stres Yönetimi Verimli Ders Çalışma Yöntemleri

Yer ve Saat

Konferans Salonu 14.50-16.20

Uygulayıcı

PDR Birimi

Kime Uygulanacağı

9.Sınıf Öğrencileri
12 Kasım 2016
5. Sınıflar Doğa ve Kültür Gezisi

Yer ve Saat

Efes-Selçuk-Şirince Günü Birlik

Uygulayıcı

Sosyal Bilimler Bölümü

Kime Uygulanacağı

5. sınıflar
13 Kasım 2016
İzmir İl Gezisi

Yer ve Saat

İzmir İl Sınırları 09.00- 17.00

Uygulayıcı

4.Sınıf Zümresi

Kime Uygulanacağı

4.Sınıf Öğrencileri
14 Kasım 2016
Öğretmenler Günü Basketbol Turnuvası

Yer ve Saat

Spor Salonları 1 Hafta

Uygulayıcı

Beden Eğitimi Bölümü

Kime Uygulanacağı

7. Sınıflar
14 Kasım 2016
Öğretmenler Masa Tenisi Turnuvası

Yer ve Saat

Masa Tenisi Salonu 1 Hafta

Uygulayıcı

Beden Eğitimi Bölümü

Kime Uygulanacağı

Öğretmenler
14 Kasım 2016
Verimli Çalışma Yöntemleri ve Test Çözüm Teknikleri

Yer ve Saat

Derslikler 1 Hafta

Uygulayıcı

PDR Birimi

Kime Uygulanacağı

6.Sınıf Öğrencileri
15 Kasım 2016
Atatürk Müzesi Gezisi

Yer ve Saat

Atatürk Müzesi 10.00-12.00

Uygulayıcı

Okul Öncesi Öğretmenleri

Kime Uygulanacağı

Okul Öncesi Öğrencileri
16 Kasım 2016
1. Dönem Müzik Günleri

Yer ve Saat

İlköğretim Konuk Salonu 3 Gün Öğle Arası

Uygulayıcı

Müzik Bölümü

Kime Uygulanacağı

Tüm Öğrenciler
16 Kasım 2016
Sınava Doğru

Yer ve Saat

Konferans Salonu 09.50-10.30

Uygulayıcı

PDR Birimi

Kime Uygulanacağı

8.Sınıf Öğrencileri
16 Kasım 2016
Bowling Turnuvası

Yer ve Saat

Hilton Oteli 13.00-16.00

Uygulayıcı

PDR Birimi Görevli Öğretmenler

Kime Uygulanacağı

9.Sınıf Öğrencileri(9DEF)
17 Kasım 2016
Minti ile Tanışma

Yer ve Saat

YEKM Salonu 14.50-16.20

Uygulayıcı

Yabancı Diller Bölümü

Kime Uygulanacağı

3.4.ve 5.sınıflar
17 Kasım 2016
Sınav Yaklaşırken

Yer ve Saat

Konferans Salonu 17.00-18.00

Uygulayıcı

PDR Birimi

Kime Uygulanacağı

8.Sınıf Velileri
17 Kasım 2016
Bowling Turnuvası

Yer ve Saat

Hilton Oteli 13.00-16.00

Uygulayıcı

PDR Birimi Görevli Öğretmenler

Kime Uygulanacağı

9.Sınıf Öğrencileri (9ABC)
18 Kasım 2016
TEOG Öncesi Moral Kahvaltısı

Yer ve Saat

Okul Bahçesi 9.00-10.30

Uygulayıcı

PDR Birimi

Kime Uygulanacağı

8.Sınıf Öğrencileri
18 Kasım 2016
Ana - Baba Okulu

Yer ve Saat

Konferans Salonu 16.30-18.00

Uygulayıcı

PDR Birimi Uzman Kişiler

Kime Uygulanacağı

Tüm Veliler
19 Kasım 2016
İzci Yürüyüşü

Yer ve Saat

Karagöl -Doğa Yürüyüşü Tam Gün

Uygulayıcı

İzcilik Kulübü

Kime Uygulanacağı

İzciler
19 Kasım 2016
9. Sınıflar Veli Toplantısı

Yer ve Saat

Derslikler 09.30-17.00

Uygulayıcı

Sınıf -Şube Öğretmenleri

Kime Uygulanacağı

Veliler
21 Kasım 2016
‘Geleceğe Işık Tutan Öğretmenlerimize…’ Konulu Resim Sergisi

Yer ve Saat

Yüksel Eraslan Kültür Merkezi 12 gün

Uygulayıcı

Görsel Sanatlar Bölümü

Kime Uygulanacağı

İlkokul - Ortaokul Öğrencileri
21 Kasım 2016
Kurallarımızı Keşfediyorum

Yer ve Saat

Derslikler 1 Hafta

Uygulayıcı

PDR Birimi

Kime Uygulanacağı

Okul Öncesi Öğrencileri
21 Kasım 2016
Sınav Kaygısı, Başa Çıkma Yolları

Yer ve Saat

Konferans Salonu 14.50-16.20

Uygulayıcı

PDR Birimi

Kime Uygulanacağı

12.Sınıf Öğrencileri
25 Kasım 2016
Öğretmenler Günü

Yer ve Saat

Yüksel Eraslan Kültür Merkezi 14.00

Uygulayıcı

Sınıf Öğretmenleri

Kime Uygulanacağı

Öğrenciler
25 Kasım 2016
Öğretmenler Günü

Yer ve Saat

Yüksel Eraslan Kültür Merkezi 16.40

Uygulayıcı

Türkçe Bölümü

Kime Uygulanacağı

Öğretmenler
25 Kasım 2016
3.Masa Tenisi Müsabakaları

Yer ve Saat

Spor Sarayı Yarım Gün

Uygulayıcı

Beden Eğitimi Bölümü

Kime Uygulanacağı

Masa Tenisi Takımları ve Katılımcı Okullar
26 Kasım 2016
10. Sınıflar Veli Toplantısı

Yer ve Saat

Derslikler 09.30-17.00

Uygulayıcı

Sınıf -Şube Öğretmenleri

Kime Uygulanacağı

Veliler
28 Kasım 2016
Kurallarımızı Keşfediyorum

Yer ve Saat

Derslikler 1 Hafta

Uygulayıcı

PDR Birimi

Kime Uygulanacağı

1. Sınıf Öğrencileri
1 Aralık 2016
Lanterne Şenliği

Yer ve Saat

Okul Bahçesi 14.50-16.20

Uygulayıcı

Yabancı Diller Bölümü

Kime Uygulanacağı

2.Sınıflar
3 Aralık 2016
11. Sınıflar Veli Toplantısı

Yer ve Saat

Derslikler 09.30-17.00

Uygulayıcı

Sınıf -Şube Öğretmenleri

Kime Uygulanacağı

Veliler
5 Aralık 2016
Ana Sınıfı A- D Veli Toplantısı

Yer ve Saat

Derslikler 16.45

Uygulayıcı

Sınıf -Şube Öğretmenleri

Kime Uygulanacağı

Veliler
6 Aralık 2016
Ana Sınıfı B Veli Toplantısı

Yer ve Saat

Derslikler 16.45

Uygulayıcı

Sınıf -Şube Öğretmenleri

Kime Uygulanacağı

Veliler
6 Aralık 2016
TEOG Sonrası Moral Etkinliği - Bowling

Yer ve Saat

Hilton Oteli 12.30-16.00

Uygulayıcı

PDR Birimi

Kime Uygulanacağı

8.Sınıf Öğrencileri
7 Aralık 2016
Bir Şarkı Söyle

Yer ve Saat

İlköğretim Konuk Salonu 2 Gün Öğle Arası

Uygulayıcı

Müzik Bölümü

Kime Uygulanacağı

Tüm Öğrenciler
7 Aralık 2016
Almanca Dil Etkinliği

Yer ve Saat

Konferans Salonu 15.40-16.20

Uygulayıcı

Yabancı Diller Bölümü

Kime Uygulanacağı

Ortaokul öğrencileri
7 Aralık 2016
Ana Sınıfı C Veli Toplantısı

Yer ve Saat

Derslikler 16.45

Uygulayıcı

Sınıf -Şube Öğretmenleri

Kime Uygulanacağı

Veliler
8 Aralık 2016
1A Sınıfı Veli Toplantısı

Yer ve Saat

Derslikler 16.45

Uygulayıcı

Sınıf -Şube Öğretmenleri

Kime Uygulanacağı

Veliler
9 Aralık 2016
İnsan Hakları Konulu Panel

Yer ve Saat

Konferans Salonu 14.50- 16.20

Uygulayıcı

Sosyal Bilimler Bölümü

Kime Uygulanacağı

7. sınıflar
9 Aralık 2016
1B Sınıfı Veli Toplantısı

Yer ve Saat

Derslikler 16.45

Uygulayıcı

Sınıf -Şube Öğretmenleri

Kime Uygulanacağı

Veliler
10 Aralık 2016
2,3,4,5,6,7. Sınıflar Veli Toplantısı

Yer ve Saat

Derslikler 09.30-17.00

Uygulayıcı

Sınıf -Şube Öğretmenleri

Kime Uygulanacağı

Veliler
12 Aralık 2016
1C Sınıfı Veli Toplantısı

Yer ve Saat

Derslikler 16.45

Uygulayıcı

Sınıf -Şube Öğretmenleri

Kime Uygulanacağı

Veliler
13 Aralık 2016
Vaka İncelemesi

Yer ve Saat

Konferans Salonu 16.30-18.00

Uygulayıcı

İlgili Bölümler

Kime Uygulanacağı

Tüm Öğretmenler
14 Aralık 2016
Fransızca Dil Etkinliği

Yer ve Saat

Konferans Salonu 15.40-16.20

Uygulayıcı

Yabancı Diller Bölümü

Kime Uygulanacağı

Ortaokul Öğrencileri
14 Aralık 2016
TEOG Sonrası Motivasyon Çalışması

Yer ve Saat

Konferans Salonu 09.50-10.30

Uygulayıcı

PDR Birimi

Kime Uygulanacağı

8.Sınıf Öğrencileri
16 Aralık 2016
İzmir Devlet Klasik Türk Müziği Korosu Sıra Gecesi Konseri

Yer ve Saat

Yüksel Eraslan Kültür Merkezi 20.00

Uygulayıcı

Müzik Bölümü

Kime Uygulanacağı

Öğretmenler, Veliler ve Öğrenciler
16 Aralık 2016
Yön Bulma Yarışması

Yer ve Saat

Spor Sarayı 14.00-16.15

Uygulayıcı

Beden Eğitimi Bölümü

Kime Uygulanacağı

1. Sınıflar
17 Aralık 2016
2,3,4,5,6,7. Sınıflar Veli Toplantısı

Yer ve Saat

Derslikler 09.30-17.00

Uygulayıcı

Sınıf -Şube Öğretmenleri

Kime Uygulanacağı

Veliler
19 Aralık 2016
Yeni Yılı Karşılama Basketbol Turnuvası

Yer ve Saat

Spor Sarayı 2 Hafta

Uygulayıcı

Beden Eğitimi Bölümü

Kime Uygulanacağı

6.Sınıflar
19 Aralık 2016
Benim Sorumluluklarım

Yer ve Saat

Derslikler 1 Hafta

Uygulayıcı

PDR Birimi

Kime Uygulanacağı

2. Sınıf Öğrencileri
19 Aralık 2016
Arkadaşlık İlişkileri

Yer ve Saat

Derslikler 1 Hafta

Uygulayıcı

PDR Birimi

Kime Uygulanacağı

4. Sınıf Öğrencileri
20 Aralık 2016
Yön Bulma Yarışması

Yer ve Saat

Spor Sarayı 14.40-16.15

Uygulayıcı

Beden Eğitimi Bölümü

Kime Uygulanacağı

Okul Öncesi Öğrenciler
23 Aralık 2016
Ana - Baba Okulu

Yer ve Saat

Konferans Salonu 16.30-18.00

Uygulayıcı

PDR Birimi - Uzman Kişiler

Kime Uygulanacağı

Tüm Veliler
26 Aralık 2016
‘Göklerin Beyaz Çiçekleri’ Konulu Resim Sergisi

Yer ve Saat

Konuk Salonu 12 gün

Uygulayıcı

Görsel Sanatlar Bölümü

Kime Uygulanacağı

İlkokul - Ortaokul Öğrencileri
26 Aralık 2016
4A Sınıfı Söyleşisi

Yer ve Saat

Toplantı Odası 16.30-18.00

Uygulayıcı

PDR Birimi

Kime Uygulanacağı

4-A Sınıfı Velileri
27 Aralık 2016
Uzay Kampı

Yer ve Saat

Uzay Kampı 09.00-12.00

Uygulayıcı

3. Sınıflar Zümresi

Kime Uygulanacağı

3. Sınıf Öğrencileri
27 Aralık 2016
2. Ortak Sınav

Yer ve Saat

Derslikler 09.50-11.50

Uygulayıcı

Bölüm ve Zümreler

Kime Uygulanacağı

4-8.Sınıflar, Lise Sınıfları
27 Aralık 2016
4B Sınıfı Söyleşisi

Yer ve Saat

Toplantı Odası 16.30-18.00

Uygulayıcı

PDR Birimi

Kime Uygulanacağı

4-B Sınıfı Velileri
28 Aralık 2016
10.Sınıf Debate

Yer ve Saat

Yüksel Eraslan Kültür Merkezi 14.50-15.30

Uygulayıcı

Yabancı Diller Bölümü

Kime Uygulanacağı

Lise öğrencileri
28 Aralık 2016
4C Sınıfı Söyleşisi

Yer ve Saat

Toplantı Odası 16.30-18.00

Uygulayıcı

PDR Birimi

Kime Uygulanacağı

4-C Sınıfı Velileri
29 Aralık 2016
Felsefe Söyleşisi

Yer ve Saat

Konferans Salonu 14.50- 16.20

Uygulayıcı

Ege Üniversitesi Felsefe Bölümü Öğretim Üyesi

Kime Uygulanacağı

9.10.11. sınıflar
29 Aralık 2016
4D Sınıfı Söyleşisi

Yer ve Saat

Toplantı Odası 16.30-18.00

Uygulayıcı

PDR Birimi

Kime Uygulanacağı

4-D Sınıfı Velileri
30 Aralık 2016
Yeni Yıl Konseri

Yer ve Saat

Yüksel Eraslan Kültür Merkezi 13.20-14.00

Uygulayıcı

Müzik Bölümü

Kime Uygulanacağı

Ana Sınıfı,1. 2. 3. 4. sınıf Öğrencileri