Utku'dan Mesaj Var...

 

Yavuz Öğretmenim,

 

İyi günler. Nasılsınız? Ben Umut Utku Emer. Sanırım hatırlamışsınızdır. Annem bana mesaj attı ve sizinle görüştüğünü belirtti. Okul, öğretmenlerim, Yansı Bey, herkesin keyfi sağlığı yerindedir umarım. Ben şu an Çin Halk Cumhuriyeti'nin Shanghai şehrinde yaşıyorum. Burada yaşayan Uygur bir bayan ile Bizmar International adlı bir şirket kurduk. Şirketimiz çok yeni. Halen bir yandan çeşitli prosedurlerle uğraşıyoruz bir yandan da işleri rayına oturtmakla meşgulüz. Şirketimiz ana olarak ticari danışmanlık şirketi.

 

Aşağıda şirketin hizmetlerini özetliyorum:

 

Ticaret: İthalat, İhracat   
Mal Tedariği ve Acentelik Hizmetleri: Mal alımı ve tedariği, Üretim Takibi, Mal denetimi, Konsolidasyon, Çin'de ürün pazarlama projeleri, depolama & dağıtım operasyonu, İthalat & İhracat işlemleri ve dokümantasyon.  
İş & Servis hizmetleri ve Danışmanlık: Rehberlik ve çeviri hizmeti, Seyahat organizasyonu, Ulaşım & konaklama, Piyasa analizi, Fizibilite raporu ve şirket kurulum işlemleri, Eleman bulma ve insan kaynakları yönetimi, Eğitim Danışmanlığı.  
Lojistik: Tedarik zinciri yönetimi ve entegre lojistik hizmetleri, Nakliye, Gümrükleme işlemleri... 

 

Türkiye'ye geldiğim zaman sizleri ziyaret etmek isterim. Umarım çok uzun sürmez ama su an öyle görünüyor ki gelecek yıl yaz aylarına kadar ben hala buradayım. 
Herkese selamımı iletirseniz sevinirim.

 

Kendinize iyi bakın.

 

Saygılarımla 
Umut

                                                                 Bizmar International Co., Ltd.
                                                                   Shanghai  CHINA
                                               Tel: +86-21-5252 2914 Fax: +86-21-5252 2974