Avrupa Birliği Proje Çalışmaları kapsamında öğrencilerimizin hazırladığı üç proje e- Twinning Label sertifikası almaya hak kazandı. 5, 6 ve 9. sınıf öğrencilerimizin katıldığı proje çalışması, Avrupa Birliği tarafından çocuk ve gençlerin farklı kültürleri tanıması, yaratıcılıklarını geliştirmesi ve yabancı dil bilgilerini akademik ortamda pekiştirmesi amaçlarıyla gerçekleştirilmektedir. e- Twinning Label, Avrupa'daki okullar topluluğudur. 

İngiltere, Fransa, İspanya, Polonya, İtalya gibi ülkelerden çeşitli okulların katıldığı proje çalışmasında okulumuzu İngilizce Öğretmeni Pınar Dursun ve öğrencileri temsil etti.  

9. sınıf öğrencilerimiz, çevre sorunları ve dünyanın daha yaşanabilir bir yer olmasıyla ilgili internet ortamındaki platformda saptamalarını ve çözüm önerilerini ‘Lets Help The Earth And Make Our Lıfe Better’ başlığıyla paylaştı. 

6. sınıf öğrencilerimiz genç Bilim Adamları ‘Young Scientist’ konulu çalışmada fen ve İngilizce derslerini birleştirerek, fen dersinde yaptıkları deneylerin İngilizce sunularını hazırlayarak internet ortamında diğer kullanıcılarla paylaştı. 

5. sınıf öğrencilerimiz ise hikâye yazma ‘Writing a story: travelling in Europe’ alanında proje çalışmasına katıldı. Öğrencilerimizin yazdığı İngilizce hikâyeler Avrupa’daki 33 okulun öğrencilerinin hikâyeleriyle hazırlanan seçkide basılacak. 

Önemli çalışmalarından dolayı öğrencilerimizi kutlar, başarılarının devamını dileriz.