Özel Ege Lisesinin 19. Okul Şenliği ve Bahar Konseri ünlü müzik grubu Pinhani ile büyük bir coşkuya sahne oldu. 7’den 70’e herkesin beğeniyle izlediği grup, en sevilen şarkılarını Özel Egeliler için seslendirdi.

Özel Ege Lisesinin geleneksel Okul Şenliği ve Bahar Konseri Eraslan Vakfının katkılarıyla bu yıl 19. kez düzenlendi. Öğrencilerimizin, öğretmenlerimizin, çalışanlarımızın ve ailelerimizin yoğun katılımıyla gerçekleşen etkinlikte birbirinden keyifli dakikalar yaşandı. Minik öğrencilerimizin dans gösterileriyle başlayan etkinlikte, küçük büyük tüm öğrencilerimiz survivor parkuru ve şişme oyuncaklar, halat çekme, canlı langırt  ile çekme basketbol sahalarında doyasıya eğlenme fırsatı buldu. ‘Resim ve Seramik Veli-Öğrenci Etkinliği’ Karma Resim Sergisi Yüksel Eraslan Kültür Merkezinde büyük ilgi gördü. Daha fazla sayıda öğrencinin nitelikli eğitimden yararlanması adına başta eğitim olmak üzere sağlık, kültür, sanat ve spor alanındaki faaliyetlere destek olan Eraslan Vakfı da şenlikte yerini aldı. Sevimli Kahramanlar Animasyon Ekibi’nin renk kattığı şenlikte seyirci karşısına çıkan lise orkestramız beğeniyle izlendi. Ardından ünlü müzik grubu Pinhani sahne aldı. Ünlü grup dillerden düşmeyen şarkılarını Özel Ege Ailesi için seslendirirken izleyicilerden de büyük alkış aldı.

Keyifli bir gün geçirdiğimiz şenliğimize katılan tüm öğrencilerimize, ailelerimize, öğretmenlerimize ve çalışanlarımıza ve emeği geçen herkese Özel Ege Lisesi olarak teşekkür ederiz.

Fotoğraf albümü için tıklayınız.