Emeklilik Töreni Albümü için Tıklayınız ...


Özel Ege Lisesi, 2015-2016 öğretim yılını duygu dolu anların yaşandığı Emeklilik Töreni ile kapattı. Uzun zamandır çalışma hayatını Özel Ege’de sürdüren değerli öğretmenlerimizi ve çalışanlarımızı emeklilik hayatına uğurladık. Öğretim yılının son töreni yıllardan bu yana olduğu gibi duygulu anlara sahne oldu. Törene okul yönetimi, daha önce emekli olmuş öğretmenler, veliler ve Özel Ege çalışanları katıldı. Emekli olan Özel Egelilere, okulumuzda geçirdikleri çalışma yaşamların anısına Kurucu Temsilcisi Yansı Eraslan tarafından plaket verildi. 

2000 yılından bu yana okulumuzda çalışan Türk Dili ve Edebiyatı Bölüm Başkanı Vesile Tüzün, 1999 yılından bu yana Sınıf Öğretmeni olarak çalışan Hatice Kara, 2003 yılından bu yana İngilizce Öğretmeni olarak çalışan Miray Alçıtepe, 2004 yılından bu yana Felsefe Öğretmeni olarak çalışan Fatma Karaalp, 2006 yılından bu yana Sınıf Öğretmeni olarak çalışan Aysel Özdemir emekli olarak yeni bir yaşama yelken açtı. 

Ayrıca törende okulumuzda kat görevlisi olarak 1998 yılında çalışmaya başlayan Rukiye Barmak, 1999 yılında çalışmaya başlayan Halime Aksu, 2004 yılında çalışmaya başlayan Makbule Aksel de emekli oldu. 

Değerli varlıkları ve emekleriyle Özel Ege Lisesinin ülkemizin önde gelen okulları arasına girmesinde katkısı bulunan öğretmenlerimize ve kat görevlilerimize teşekkür eder, yeni yaşamlarında mutluluklar dileriz.