Özel Ege mezunlarının, liseli öğrencilerle bir arara gelerek onlarla deneyimlerini paylaştığı Mezunlar Buluşmasının ilki gerçekleştirildi.  Üniversitelerin akademik takvimlerinin farklı olması sebebiyle mezunlarımızdan gelen istek üzere ilk defa bu yıl iki kez mezunlar buluşması yapılmaktadır.

Lisemizde okumakta olan 11 ve 12. sınıf öğrencilerinin izleyici olarak katıldığı toplantıda çeşitli üniversitelerde okuyan 40 mezunumuz bilgi ve deneyimlerini paylaştı. Üniversite, bölüm, meslek, yurt, bursluluk ve hazırlık gibi pek çok konuda liselilerin sorunlarını yanıtlayan ve onlara mümkün olduğunca yol göstermeye çalışan mezunlarımıza katılımları için teşekkür ederiz.

Katılanlar Mezunlarımız: 

 

1.    Şemsettin Oğuz Yüksek-  Sabancı Üniversitesi Doğa Bilimleri ve Mühendislik

 

 

2.    Mehmet Can Şen-  İTÜ Uçak Mühendisliği

 

 

3.    Onur Özder- Bilkent Üniversitesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği

 

 

4.    Yusuf Ulaş Yıldız-  ODTÜ Havacılık ve Uzay Mühendisliği

 

 

5.    Cengiz Kürşat-  Boğaziçi Üniversitesi Matematik

 

 

6.    Şeniz Şenol-  Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi

 

 

7.    Ezgi Özcan-  Osmangazi Üniversitesi Mimarlık

 

 

8.    Kaan Mert Erturgut-  İTÜ Mimarlık

 

 

9.    Baran Bayrakcı-  Koç Üniversitesi Makine Mühendisliği

 

 

10.  Esin Özcan-  Marmara Üniversitesi Endüstri Mühendisliği

 

 

11.  Cansu Bolat-  Şifa Üniversitesi Diş Hekimliği

 

 

12.  İlhan Çamiçi-  Koç Üniversitesi İşletme

 

 

13.  Furkan Günercan-  Yeditepe Üniversitesi Endüstri Mühendisliği

 

 

14.  Turgut Berkin Taşkın-  Ege Üniversitesi Diş Hekimliği

 

 

15.  Zekiye Deniz Alkan-  Bilgi Üniversitesi Hukuk

 

 

16.  Feridun Öncel-  Dokuz Eylül Üniversitesi Makine Mühendisliği

 

 

17.  Mert Hepsayar-   ODTÜ İşletme

 

 

18.  Umut Berkay Tetik-  ODTÜ Uluslararası İlişkiler

 

 

19.  Ekin Oral Ağ-  Yaşar Üniversitesi İşletme

 

 

20.  İlke Ayvat-  Yaşar Üniversitesi Hukuk

 

 

21.  Ezgi İlter-  Bilgi Üniversitesi Uluslararası İlişkiler

 

 

22.  Damla Fırat-  Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi

 
 

23.  Ezgi Sedef Kara -ODTÜ Kimya Mühendisliği

 
 

24.  Fikret Onur Zaralıoğlu- Bilkent Üniversitesi Endüstri Mühendisliği

 
 

25.  Gizem Özbakır -  ODTÜ İstatistik

 
 

26.  Kıvanç Ararat -  Boğaziçi Üniversitesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği

 
 

27.  Onur Elbirlik -  Bilkent Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği

 
 

28.  Sergen Tuğrul - Koç Üniversitesi Ekonomi

 
 

29.  Toygar Çaparoğlu - ODTÜ Makine Mühendisliği

 
 

30.  Türker Yaşın - Bilkent Endüstri Mühendisliği

 
 

31.  Uğurcan Kuratmer - Ege Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği

 
 

32.  Ege Güçlü Asan - Boğaziçi Üniversitesi Ekonomi

 
 

33.  Belin Selcen Beydağ - Boğaziçi Üniversitesi Moleküler Biyoloji ve Genetik

 
 

34.  Nur Albayrak- Ege Üniversitesi Diş Hekimliği

 
 

35.  Mert Kıray- Koç Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği

 
 

36.  Atahan Özdemir- Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi

 
 

26.  Emir Coşkun - İTÜ Endüstri Mühendisliği

 
 

26.  Ali Yalçın Erata -  Sabancı Üniversitesi Endüstri Mühendisliği

 
 

39.  Nil Atabay -  İTÜ-SUNY Ekonomi

 
 

40.  İrem Bengü Balkaya -  Bilkent Üniversitesi Uluslararası İlişkiler