Özel Ege Lisesi 8. Korolar Şenliği 6. sınıf öğrencilerimizden Elif Okyay ve Yamaç Ömür'ün sunumuyla yapıldı. Yüksel Eraslan Kültür Merkezi gerçekleşen Korolar Şenliği’ne Özel Ege Lisesi, Özel Çakabey Lisesi, Yeşilçam Ortaokulu, Naldöken Muharrem Candaş Ortaokulu, English Kültür Koleji, Uzun Hasan Ortaokulu koroları katıldı.

Çağan Fırat Karakuş, Janset Güne, Dila Berfin Uçan’ın piyano; Kerem Gülbek’in ise yan flüt ile katkıda bulunduğu etkinlikte, Özel Ege Lisesi Halk Oyunları Ekibi de Üsküp Yöresi ile sahne aldı.

23 Nisan Etkinlikleri kapsamında gerçekleşen şenliğimizde öğrencilere müziksel paylaşım ortamı sunulmasının yanı sıra barış ve dostluk mesajları da verilmiştir.

Okulumuz izcileri ise toplum hizmeti çalışmaları kapsamında Nevval Salih İşgören Huzurevi sakinlerini Korolar Şenliği’ne davet ederek okulumuzda ağırladı. Ev sahipliği yapan izcilerimiz huzurevi sakinlerine müzik dinletisinde eşlik etti. Bu anlamlı buluşmada örnek davranış gösteren bütün öğrencileri ve izcilerimizi kutluyoruz.