Skip Navigation LinksAna Sayfa Etkinlik Takvimi
Cumartesi, Nisan 01, 2017
Etkinlik
Saat
Yer
Uygulayıcı
Kime Uygulanacağı
2,3,4,5,6,7. Sınıflar Veli Toplantısı
09.30-17.00
Derslikler
Sınıf -Şube Öğretmenleri
Veliler
Doğa ve Kültür Gezisi
Günübirlik
Salihli (Sardes) - Kula Gezisi
Sosyal Bilimler Bölümü
9. Sınıflar
Pazartesi, Nisan 03, 2017
Etkinlik
Saat
Yer
Uygulayıcı
Kime Uygulanacağı
11D Sınıfı Veli Toplantısı
16.30-18.00
Derslikler
Sınıf -Şube Öğretmenleri
Veliler
Paylaşmak Güzeldir
1 Hafta
Derslikler
PDR Birimi
Okul Öncesi Öğrencileri
1C Sınıfı Veli Toplantısı
16.45
Derslikler
Sınıf -Şube Öğretmenleri
Veliler
Salı, Nisan 04, 2017
Etkinlik
Saat
Yer
Uygulayıcı
Kime Uygulanacağı
11E Sınıfı Veli Toplantısı
16.30-18.00
Derslikler
Sınıf -Şube Öğretmenleri
Veliler
Okul Öncesi İngiltere Etkinlikleri
10.00
Okul Öncesi Binası
Yabancı Diller Bölümü
Okul Öncesi Öğrencileri
Felsefe Söyleşisi
12.10-13.10
Lise Binası Konuk Salonu
Lise Öğrencileri
9.10.11. sınıflar
Çarşamba, Nisan 05, 2017
Etkinlik
Saat
Yer
Uygulayıcı
Kime Uygulanacağı
8A ve 8D Sınıfı Veli Toplantısı
16.45
Derslikler
Sınıf -Şube Öğretmenleri
Veliler
Perşembe, Nisan 06, 2017
Etkinlik
Saat
Yer
Uygulayıcı
Kime Uygulanacağı
8B ve 8C Sınıfı Veli Toplantısı
16.45
Derslikler
Sınıf -Şube Öğretmenleri
Veliler
Cuma, Nisan 07, 2017
Etkinlik
Saat
Yer
Uygulayıcı
Kime Uygulanacağı
1.Sınıflar İngilizce Etkinlikleri
1 gün
1. Sınıflar
Yabancı Diller Bölümü
1. Sınıf öğrencileri
Halk Oyunları Gecesi
18.00
Yüksel Eraslan Kültür Merkezi
Halk Oyunları
Özel Ege Lisesi Öğrenciler
Cumartesi, Nisan 08, 2017
Etkinlik
Saat
Yer
Uygulayıcı
Kime Uygulanacağı
2,3,4,5,6,7. Sınıflar Veli Toplantısı
09.30-17.00
Derslikler
Sınıf -Şube Öğretmenleri
Veliler
Pazar, Nisan 09, 2017
Etkinlik
Saat
Yer
Uygulayıcı
Kime Uygulanacağı
Geleneksel Çocuk Oyunları Pikniği
10.30-13.30
Okul Dışı
Okul Öncesi Öğretmenleri
Veliler ve Öğrenciler
Pazartesi, Nisan 10, 2017
Etkinlik
Saat
Yer
Uygulayıcı
Kime Uygulanacağı
Teknoloji Kullanımı
1 Hafta
Derslikler
PDR Birimi
7. Sınıf Öğrencileri
Teknoloji Kullanımı
1 Hafta
Derslikler
PDR Birimi
5. Sınıf Öğrencileri
Salı, Nisan 11, 2017
Etkinlik
Saat
Yer
Uygulayıcı
Kime Uygulanacağı
Vaka İncelemesi
16.30-18.00
Konferans Salonu
İlgili Bölümler
Tüm Öğretmenler
Çarşamba, Nisan 12, 2017
Etkinlik
Saat
Yer
Uygulayıcı
Kime Uygulanacağı
Ankara Gezisi
3 Gün
Ankara
PDR Birimi, Görevli Öğretmenler
11. Sınıf Öğrencileri
6,7,8. Sınıflar Scrabble (1.Tur)
15.30-16.20
Kütüphane
Yabancı Diller Bölümü
Katılımcı Öğrenciler
Perşembe, Nisan 13, 2017
Etkinlik
Saat
Yer
Uygulayıcı
Kime Uygulanacağı
Çocuk Belgeselciliği Sunum ve Sergisi Yıl Sonu Sergisi
17.00-18.00
Konferans Salonu ve Konuk Salonu
Okul Öncesi Öğretmenleri
Okul Öncesi Öğrencileri ve Velileri
Cuma, Nisan 14, 2017
Etkinlik
Saat
Yer
Uygulayıcı
Kime Uygulanacağı
Doğal Yaşam Canlılarını Tanıma
09.00-12.30
Sasalı Doğal Yaşam Parkı
2. Sınıflar Zümresi
2. Sınıflar
Cumartesi, Nisan 15, 2017
Etkinlik
Saat
Yer
Uygulayıcı
Kime Uygulanacağı
10. Sınıflar Veli Toplantısı
09.30-17.00
Derslikler
Sınıf -Şube Öğretmenleri
Veliler
Doğa ve Kültür Gezisi
2 Gün
Çanakkale
Sosyal Bilimler Bölümü
7. Sınıflar
Pazartesi, Nisan 17, 2017
Etkinlik
Saat
Yer
Uygulayıcı
Kime Uygulanacağı
Ben ve Diğerleri
1 Hafta
Derslikler
PDR Birimi
1. Sınıf öğrencileri
Teknoloji Kullanımı
1 Hafta
Derslikler
PDR Birimi
6. Sınıf Öğrencileri
‘İyi ki 23 Nisan Var’ Konulu Resim Sergisi
12 gün
Konuk Salonu
Görsel Sanatlar Bölümü
İlkokul - Ortaokul Öğrencileri
Salı, Nisan 18, 2017
Etkinlik
Saat
Yer
Uygulayıcı
Kime Uygulanacağı
4. Sınıf Matematik Yarışması
09.30-12.00
Derslikler
4. Sınıf Zümresi
4. Sınıf Öğrencileri
Korolar Şenliği
13.10 - 15.30
Yüksel Eraslan Kültür Merkezi
Müzik Bölümü
Korolar Şenliğine katılan okullar
Ana - Baba Okulu
16.30-18.00
Konferans Salonu
PDR Birimi - Uzman Kişiler
Tüm Veliler
Çarşamba, Nisan 19, 2017
Etkinlik
Saat
Yer
Uygulayıcı
Kime Uygulanacağı
Sınava Doğru
09.50-10.30
Konferans Salonu
PDR Birimi
8. Sınıf Öğrencileri
6,7,8. Sınıflar Scrabble (Final)
15.40-16.20
Kütüphane
Yabancı Diller Bölümü
Katılımcı Öğrenciler
Özel Ege Lisesi 15."Fen Araştırma Projeleri Yarışması" Sergisi
09.00-16.00
D Blok Spor Salonu
Fen Bilimleri Zümresi-Bilim Kurulu
Yarışmacı Öğrenciler
Perşembe, Nisan 20, 2017
Etkinlik
Saat
Yer
Uygulayıcı
Kime Uygulanacağı
İzmir Devlet Klasik Türk Müziği Korosu 23 Nisan Konseri
14.00
Yüksel Eraslan Kültür Merkezi
Müzik Bölümü
5. 6. ve 7. Sınıf Öğrencileri
TEOG Öncesi Moral Kahvaltısı
09.00-10.30
Okul Bahçesi
PDR Birimi
8. Sınıf Öğrencileri
Cuma, Nisan 21, 2017
Etkinlik
Saat
Yer
Uygulayıcı
Kime Uygulanacağı
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı
10.30-11.30
Okul Bahçesi
Beden Eğitimi Bölümü Sınıf Öğretmenleri
Tüm Sınıflar
Cumartesi, Nisan 22, 2017
Etkinlik
Saat
Yer
Uygulayıcı
Kime Uygulanacağı
9. Sınıflar Veli Toplantısı
09.30-17.00
Derslikler
Sınıf -Şube Öğretmenleri
Veliler
Pazartesi, Nisan 24, 2017
Etkinlik
Saat
Yer
Uygulayıcı
Kime Uygulanacağı
Arkadaşlık İlişkilerimiz
1 Hafta
Derslikler
PDR Birimi
4. Sınıf Öğrencileri
19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı Sınıflar Arası Spor Karşılaşmaları
3 Hafta
Spor Tesisleri
Beden Eğitimi Bölümü
Lise Sınıfları
Cuma, Nisan 28, 2017
Etkinlik
Saat
Yer
Uygulayıcı
Kime Uygulanacağı
Münazara Gösteri Maçı
14.50- 16.20
Yüksel Eraslan Kültür Merkezi
Türkçe Münazara Kulübü
Tüm Lise
Ege Üniversitesi Kağıt Müzesi
Yarım Gün
Bornova
1. sınıflar Zümresi
1. Sınıf öğrencileri
Cumartesi, Nisan 29, 2017
Etkinlik
Saat
Yer
Uygulayıcı
Kime Uygulanacağı
Seferihisar Gezisi
Tam Gün
Seferihisar
PDR Birimi ve Görevli Öğretmenler
9. Sınıf Öğrencileri
Online : 33     Günlük Ziyaretçi : 130