Skip Navigation LinksAna Sayfa Etkinlik Takvimi
Pazartesi, Mayıs 01, 2017
Etkinlik
Saat
Yer
Uygulayıcı
Kime Uygulanacağı
Arkadaşlık İlişkilerimiz
1 Hafta
Derslikler
PDR Birimi
2. Sınıflar
Salı, Mayıs 02, 2017
Etkinlik
Saat
Yer
Uygulayıcı
Kime Uygulanacağı
Portfolyo Sunumu A
16.45-18.00
Okul Öncesi Binası
Okul Öncesi Öğretmenleri
Veliler ve Öğrenciler
Çarşamba, Mayıs 03, 2017
Etkinlik
Saat
Yer
Uygulayıcı
Kime Uygulanacağı
Lise Fransızca Tiyatro Gösterisi
18.00
Yüksel Eraslan Kültür Merkezi
Yabancı Diller Bölümü
Veliler
Portfolyo Sunumu B
16.45-18.00
Okul Öncesi Binası
Okul Öncesi Öğretmenleri
Veliler ve Öğrenciler
8. Sınıflar Arası Bilgi Yarışması
14.50- 16.20
Konferans Salonu
Sosyal Bilimler Bölümü
8. Sınıf Öğrencileri
Perşembe, Mayıs 04, 2017
Etkinlik
Saat
Yer
Uygulayıcı
Kime Uygulanacağı
3. ve 4. sınıflar Almanca Oyun Günü
15.40-16.20
Okul Öncesi Binası
Yabancı Diller Bölümü
3. 4. sınıf öğrencileri
Portfolyo Sunumu C
16.45-18.00
Okul Öncesi Binası
Okul Öncesi Öğretmenleri
Veliler ve Öğrenciler
Cuma, Mayıs 05, 2017
Etkinlik
Saat
Yer
Uygulayıcı
Kime Uygulanacağı
Ana - Baba Okulu
16.30-18.00
Konferans Salonu
PDR Birimi Uzman Kişiler
Tüm Veliler
Cumartesi, Mayıs 06, 2017
Etkinlik
Saat
Yer
Uygulayıcı
Kime Uygulanacağı
Doğa ve Kültür Gezisi
İki Gün
Pamukkale
Sosyal Bilimler Bölümü
8. Sınıf Öğrencileri
Resim ve Seramik Veli-Öğrenci Etkinliği‘ Karma Resim Sergisi
7 Gün
Yüksel Eraslan Kültür Merkezi
Görsel Sanatlar Bölümü
Veliler ve Öğrenciler
19. Geleneksel Okul Şenliği
16.30
Okul Bahçesi
Bölüm ve Zümreler
Öğretmen, Öğrenci ve Veliler
Pazartesi, Mayıs 08, 2017
Etkinlik
Saat
Yer
Uygulayıcı
Kime Uygulanacağı
Arkadaşlık İlişkileri
1 Hafta
Derslikler
PDR Birimi
3. Sınıf Öğrencileri
Çarşamba, Mayıs 10, 2017
Etkinlik
Saat
Yer
Uygulayıcı
Kime Uygulanacağı
TEOG Sonrası Moral Etkinliği - Yemek
12.30-16.00
Homeros Vadisi
PDR Birimi
8. Sınıf Öğrencileri
Özel Ege Lisesi 15. "Fen Araştırma Projeleri Yarışması" Ödül Töreni
15.00-16.20
Yüksel Eraslan Kültür Merkezi
Fen Bilimleri Zümresi-Bilim Kurulu
Ödül Alan Öğrenciler Konuklar
Perşembe, Mayıs 11, 2017
Etkinlik
Saat
Yer
Uygulayıcı
Kime Uygulanacağı
5. Sınıflar İngilizce Gecesi
18.00
Yüksel Eraslan Kültür Merkezi
Yabancı Diller Bölümü
Veliler
Cuma, Mayıs 12, 2017
Etkinlik
Saat
Yer
Uygulayıcı
Kime Uygulanacağı
Trafik Eğitim Parkı
09.30-12.00
Karşıyaka Trafik Eğitim Parkı
3. Sınıflar Zümresi
3. Sınıf Öğrencileri
Cumartesi, Mayıs 13, 2017
Etkinlik
Saat
Yer
Uygulayıcı
Kime Uygulanacağı
19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı Bisiklet Şenliği
Tam Gün
Karşıyaka-Bostanlı-Sasalı
Beden Eğitimi Bölümü
9.10.11.Sınıflar
Pazartesi, Mayıs 15, 2017
Etkinlik
Saat
Yer
Uygulayıcı
Kime Uygulanacağı
4. Ortak Sınav
09.50-11.50
Derslikler
Bölüm ve Zümreler
4-8.Sınıflar, Lise Sınıfları
Lise Öğrencileri Karma Resim Sergisi
12 gün
Lise Binası
Görsel Sanatlar Bölümü
Lise Öğrencileri
Salı, Mayıs 16, 2017
Etkinlik
Saat
Yer
Uygulayıcı
Kime Uygulanacağı
İzmir Devlet Klasik Türk Müziği Korosu 19 Mayıs Konseri
20.00
Yüksel Eraslan Kültür Merkezi
Müzik Bölümü
Öğretmenler, Öğrenciler, Veliler
Çarşamba, Mayıs 17, 2017
Etkinlik
Saat
Yer
Uygulayıcı
Kime Uygulanacağı
İlköğretimden Liseye Doğru
09.50-10.30
Konferans Salonu
PDR Birimi
8. Sınıf Öğrencileri
Perşembe, Mayıs 18, 2017
Etkinlik
Saat
Yer
Uygulayıcı
Kime Uygulanacağı
Özel Ege Lisesi Kep Giyme ve Mezuniyet Töreni
18.30
Yüksel Eraslan Kültür Merkezi
Mezuniyet Töreni Komitesi
12. Sınıflar, Veliler
3,4,5. Sınıflar Scrabble (1.Tur)
14.50- 16.20
Kütüphane
Yabancı Diller Bölümü
Katılımcı Öğrenciler
Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı Töreni
10.30-11.30
Okul Bahçesi
Türkçe Bölümü-Beden Eğitimi Bölümü
Tüm Sınıflar
Pazartesi, Mayıs 22, 2017
Etkinlik
Saat
Yer
Uygulayıcı
Kime Uygulanacağı
Özel Ege Lisesi 8.Sınıflar Yıl Sonu Yemeği
20.00
Hilton Oteli
Özel Ege Lisesi
Eğitim Yöneticileri, Öğretmenler,Veliler,8. Sınıf Öğrencileri
Mesleki Gölge
Tam Gün
Çalışma Sahası
PDR Birimi Uzman Kişiler
9. Sınıf Öğrencileri
Çarşamba, Mayıs 24, 2017
Etkinlik
Saat
Yer
Uygulayıcı
Kime Uygulanacağı
Yabancı Diller Gecesi
18.00
Yüksel Eraslan Kültür Merkezi
Yabancı Diller Bölümü
Veliler
16.Bilim Şenliği
13.10-16.00
D Blok Spor Salonu
Fen Bilimleri Zümresi-Bilim Kurulu
İlkokul - Ortaokul - Lise katılımcı Öğrenciler
4.Sınıflar Bilgi Yarışması
09.50-11.20
Konferans Salonu
4. Sınıf Zümresi
4. Sınıf Öğrencileri
Perşembe, Mayıs 25, 2017
Etkinlik
Saat
Yer
Uygulayıcı
Kime Uygulanacağı
3,4,5. Sınıflar Scrabble (Final)
14.50-16.20
Kütüphane
Yabancı Diller Bölümü
Katılımcı Öğrenciler
Özel Ege Lisesi Mezuniyet Balosu
20.00
Hilton Oteli
Özel Ege Lisesi
Eğitim Yöneticileri, Öğretmenler, Veliler, 12. Sınıf Öğrencileri
Cuma, Mayıs 26, 2017
Etkinlik
Saat
Yer
Uygulayıcı
Kime Uygulanacağı
Mesleki Gölge
Tam Gün
Çalışma Sahası
PDR Birimi Uzman Kişiler
10. Sınıf Öğrencileri
'Ana Sınıfları ve 1. Sınıflar' Resim ve Seramik Sergisi
7 Gün
Yüksel Eraslan Kültür Merkezi
Görsel Sanatlar Bölümü
Ana Sınıfları - İlkokul 1. Sınıflar
Ana Sınıfları ve 1. Sınıflar Yıl Sonu Gösterisi
17.30-19.00
Yüksel Eraslan Kültür Merkezi
Ana Sınıfları ve 1. Sınıflar Zümresi
Öğrenciler
Tarih Söyleşisi
12.10-13.10
Lise Binası Konuk Salonu
Sosyal Bilimler Bölümü
9.10.11.12. sınıflar
Cumartesi, Mayıs 27, 2017
Etkinlik
Saat
Yer
Uygulayıcı
Kime Uygulanacağı
Doğa ve Kültür Gezisi
Günübirlik
Bergama
Sosyal Bilimler Bölümü
6. Sınıf Öğrencileri
Salı, Mayıs 30, 2017
Etkinlik
Saat
Yer
Uygulayıcı
Kime Uygulanacağı
"Yıldızların Altında" Sinema Gecesi
20.30
Okul Bahçesi
PDR Birimi - Beden Eğitimi Bölümü
4,5,6,7. sınıf öğrencileri
Spor Şenliği
2 Gün
Spor Sarayı
Beden Eğitimi Bölümü
İlkokulöğretim ve Lise Öğrencileri
Çarşamba, Mayıs 31, 2017
Etkinlik
Saat
Yer
Uygulayıcı
Kime Uygulanacağı
"Yıldızların Altında" Sinema Gecesi
20.30
Okul Bahçesi
PDR Birimi - Beden Eğitimi Bölümü
8. sınıf ve Lise öğrencileri
Müze Çalışması
13.10- 16:20
Balçova- İnciraltı Piri Reis Gemisi
Sosyal Bilimler Bölümü
7. Sınıflar
Online : 39     Günlük Ziyaretçi : 88